Krāpšana ar ātrajiem kredītiem

Ātro kredītu krāpnieksDaži kredītus internetā dēvē par krāpšanu – diskutabls jautājums, protams, – taču vēl citi tiek apkrāpti, izmantojot veidu, kā tiek izsniegts ātrais kredīts. Šajā rakstā apskatīsim interesantākās krāpšanas metodes, ar kuru palīdzību caur ātrajiem kredītiem tiek izkrāpta nauda.

Kā strādā krāpšana ar ātrajiem kredītiem?

Ātrais kredīts tiek izsniegts, kad fiziska persona ir reģistrējusies ar saviem datiem un pārskaitījusi vienu santīmu uz kredītdevēja kontu. Viss, kas ir vajadzīgs, lai paņemtu ātro kredītu, ir personas dati un pieeja šīs personas internetbankai. Protams, kopumā tas ir daudz datu – vārds, uzvārds, personas kods, internetbankas numurs, parole, kodi no kodu kartes, – kurus tāpat vien nevienam nemēdz citiem dot. Krāpniekiem šādi izkrāpt personas datus ir kļuvis ļoti izdevīgi, jo principā tas ir vienkāršs veids, kā personas datus pārvērst naudā. Tādējādi par lielo jautājumu kļūst tas, kā pie šiem datiem tikt – un veidi ir ļoti dažādi.

Aicinām aizņemties no aizdevējiem, kas pieejami KreditSMS interneta vietnē, lai aizņemtos ātrāk, ērtāk un drošāk!

Kā tiek izkrāpti personas dati

Personas datus izkrāpj dažādi – gudrākie krāpnieki to dara virtuāli, otrai pusei nekad neuzzinot, kurš viņus īsti apkrāpj; muļķīgākie to dara īstajā dzīvē, piemēram, nozogot kodu kartes vai (muļķīgs piemērs), piemēram, savaldzinot kādu ar nolūku iegūt šos datus. Piemēram, nesen tika aizturēti 3 noziedznieki, kuri ar viltus interneta vietnes palīdzību “sazvejoja” dažādu cilvēku draugiem.lv profilus, no kuriem izsūtīja it kā uzticamus darba piedāvājumus. Lai šim darbam kvalificētos, vajadzēja nodot “darbadevējam” savus personas datus. Vispār šāda shēma nav pārāk sarežģīta, tomēr zināmi drošības slāņi tur ir samanāmi.

Tomēr vienmēr paliek jautājums – kāpēc tad cilvēks šos savus datus izsniedz, ja ne pilnīgam svešiniekam, tad vismaz bez vērā ņemama pamatojuma? Tāpēc, ka krāpnieki datus izkrāpj, cilvēkiem neapzinoties to vērtību: ko vērta ir pieeja internetbankai, ja tajā nav ne santīma? Īstenībā pat ļoti daudz, jo kāds šo santīmu var ieskaitīt tukšajā kontā, ar kuru nu tiks paņemts ātrais kredīts, kuru uzreiz pēc saņemšanas no konta izņems.

Komentāri (2)

Arnolds

December 12th, 2015 at 2:38 pm    


Cilveks uztaisija manai pasei kopiju un uzzinaja manas dzives vietas deklaraciju.. Vins man var kadu launumu nodarit vai ne

Arnolds

December 14th, 2015 at 4:23 am    


Ja viņam nav pieejami bankas konta rekvizīti, tad ātro kredītu paņemt nevarēs, jo kredīta saņemšanai ir nepieciešami bankas konta rekvizīti.

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *