Kredīta atmaksas termiņa pagarināšana

Ātrais kredītsKredīta atmaksas termiņa pagarināšana ir pakalpojumus, kuru piedāvā gandrīz ikviens Latvijā licencēts aizdevējs, tai skaitā arī komercbankas. Aizdevuma atmaksas termiņa pagarināšana paredzēta gadījumiem, kuros klients nespēj atgriezt aizdevumu iepriekš noteiktajā laikā. Vajadzības gadījumā, pagarinot aizdevuma atmaksas termiņu, kredīta ņēmējam tiek dots vairāk laika finansiālas situācijas stabilizēšanai un aizdevuma atmaksai nepieciešamo līdzekļu sagādāšanai. Vairākos gadījumos tieši šis pakalpojums ļauj izvairīties no parādsaistībām un visām no tām izrietošajām sekām.

Jāņem vērā, ka šis ir maksas pakalpojums un par termiņa pagarinājuma piešķiršanu nāksies iemaksāt kādu konkrētu naudas summu, vai arī pakalpojuma maksa tiks pieskaitīta pie ikmēneša maksājuma, taču lielākoties šie nelielie papildus izdevumi, ļauj izvairīties no nepatīkamajiem soda procentiem un citām papildus maksām, kas tiktu piemērotas kavētu maksājumu gadījumā.

Internetā pieejamo aizdevumu gadījumā, kredīta pagarinājumu var pieprasīt aizdevēja mājas lapā un šī pakalpojuma saņemšana prasa vien dažas minūtes laika. Ja noformēts ātrais kredīts, termiņu iespējams pagarināt pat par 30 dienām, turklāt to var darīt vairākkārt, taču jāņem vērā, ka tādejādi tikai tiek paildzinātas un sadārdzinātas kredītsaistības un lai no tām atbrīvotos, aizdevums tik un tā būs jāatdod, tāpēc šo pakalpojumu ieteicams izmantot, kā īstermiņa risinājumu.

Banku izsniegto aizdevumu gadījumā, kredīta termiņu pagarināt iespējams dodoties uz konkrētās bankas filiāli.

Nonākot finanšu grūtībās un saprotot, ka aizdevumu nespēsiet atgriezt laikus,pirmais solis, kurš jāsper, ir kredīta atmaksas termiņa pagarināšana,jo šādā veidā tiek iegūts laiks problēmu risināšanai, neļaujot tām augt. Kavējot aizdevuma atmaksu un neveicot noteikto maksājumu laikus, termiņu pagarināt vairs nebūs iespējams un radušos situāciju nāksies risināt citā veidā, tāpēc, pieprasījumu aizdevuma termiņa pagarināšanai, jāpaspēj iesniegt pirms atmaksas termiņa beigām.

Ja termiņa pagarināšanu nākas veikt atkārtoti un visticamāk arī nākamā termiņa ietvaros visas aizdevuma summas atmaksa nebūs iespējama, par to būtu jāziņo aizdevējam vai jāapsver iespēja veikt kredītapārkreditāciju, izvēloties aizdevumu ar Jums piemērotiem ikmēneša maksājumiem.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *