Kredīta noformēšanas izmaksas

Noformējot aizdevumu, vienmēr būtu jānoskaidro kredīta noformēšanas izmaksu apmērs, aizdevuma procentu lielums, kā arī citu, ar aizdevumu saistītu maksu apjoms. Jau laicīgi zinot, cik izmaksā dažādu aizdevēju piedāvātie kredīti, Jūs varēsiet izvēlēties sev piemērotāko un atbilstošāko aizdevuma variantu un nepārmaksāsiet par šo pakalpojumu.

Īstermiņa kredīta izmaksas

100 eiro

Īstermiņa kredīta izmaksas parasti diezgan precīzi un skaidri tiek norādītas konkrētā aizdevēja piedāvājumā un kredīta kalkulatorā. Tā kā daļa īstermiņa aizdevumu tiek izsniegti bez ķīlas, vai arī par ķīlas vērtēšanu netiek prasīta papildus maksa, aizdevuma izmaksas sastāda komisijas maksas par aizdevuma izsniegšanu vai aizdevuma procentu maksājumi.

Ilgtermiņa aizdevumu gadījumā, mēdz rasties papildus izmaksas, kas saistītas ar ķīlas vērtības noteikšanu, tās reģistrāciju un citām administratīvām darbībām. Viens no populārākajiem ilgtermiņa aizdevumiem ir hipotekārais kredīts, kura noformēšanas laikā, bez kredīta procentu maksas varētu rasties sekojošas kredīta noformēšanas papildizmaksas.

  • Maksa par īpašuma vērtēšanu,
  • Valsts noteiktās kancelejas nodevas,
  • Zemesgrāmatas nodevas,
  • Maksa par ķīlas reģistrēšanu,
  • Notāra pakalpojumi,
  • Maksa par īpašuma apdrošināšanas polisi.

Dažu aizdevumu piedāvājumos, kā speciāls bonuss tiek minēta kādu izmaksu segšana no aizdevēju puses, kas klientam nodrošina, piemēram, bezmaksas īpašuma vērtēšanu vai apdrošināšanu vienam vai vairākiem gadiem.

Salīdzinot aizdevēju piedāvātas kredīta noformēšanas izmaksas, vajadzētu ņemt vērā visus konkrētajā piedāvājumā ietvertos bonusus un to aptuveno vērtību, tādējādi spējot izvērtēt patiesās aizdevuma izmaksas un ietaupījumu.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *