Kredīta pieprasījums

Kredīti, naudaLai noformētu aizdevumu, ikvienam kredīta ņēmējam ir jāaizpilda kredīta pieprasījums. Atkarībā no aizdevēja tas var būt pieejams interneta vidē, vai arī aizpildāms papīra formātā aizdevēja klientu apkalpošanas centrā.

Kredīta pieprasījumi atšķiras, atkarībā no aizdevuma veida, kā arī katra aizdevēja izstrādātajiem noteikumiem. Piemēram, īstermiņa kredītu pieprasījums parasti sastāv no vienas lapaspuses un ir aizpildāms 10 minūšu laikā, savukārt ilgtermiņa aizdevumu pieprasījuma aizpildīšana prasīs daudz vairāk laika. Atšķirība manāma arī starp banku un nebanku aizdevēju kredītu pieprasījumiem.

Piesakoties kredītam internetā, gan banku, gan nebanku aizdevēji iesākumā lūdz veikt reģistrāciju, lai pārbaudītu norādītā konta numura pareizību, kā arī pārliecinātos par kredīta pieprasītāja identitāti. Piesakoties banku aizdevumam, reģistrācija tiek veikta ielogojoties savā internetbankā, taču izvēloties nebanku aizdevēju, reģistrācijas laikā tiek izveidots savs personīgais profils, līdzīgi kā internetbanka, kurā aizdevuma saņemšanas gadījumā būs redzami visi veiktie maksājumi un cita ar aizdevumu saistīta informācija.

Īstermiņa aizdevumu pieprasījumi, atkarībā no izvēlēta aizdevēja, tiek izskatīti 15 minūšu līdz 1 dienas laikā, savukārt ilgtermiņa aizdevumu, tādu kā hipotekārais vai būvniecības kredīts, izskatīšana var aizņemt vairākas dienas.

Gan internetā, gan klātienē aizpildītiem kredīta pieteikumiem, atbilde par aizdevuma piešķiršanu vai atteikšanu tiek sniegta telefoniski vai kā citādi, sazinoties ar kredīta pieteicēju.

Pirms pieteikuma aizpildīšanas noteikti pārliecinieties, vai izvēlētais piedāvājums ir izdevīgākais un Jūsu vēlmēm atbilstošākais no piedāvājumu variantiem.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *