Kredīts pensionāriem

Lai gan ļoti daudzi kreditori nosaka tādus vecuma ierobežojumus saviem klientiem, kuros spēj iekļauties tikai darbspējīgie iedzīvotāji, taču netrūkst aizdevēju, kuri piedāvā kredītus arī cilvēkiem, kuri sasnieguši 65, 70 un pat 75 gadu slieksni. Tas nozīmē, ka aizņemties naudu nebūs problēmu kā veciem, tā jauniem.

Kuri kreditori Latvijā piedāvā ātro kredītu pensionāriem?

Netrūkst iestāžu, kas būs gatavas aizdot naudu arī jau pensijas gados. Viens piemērs ir aizdevējs Ondo.lv, kurš pieņem klientus līdz 75 gadu vecumam. Šo kredītu Jums ir iespēja saņemt bez procentu maksas, ja aizņematies to līdz 300 eiro. Citādi Jums būs jāmaksā komisijas maksa, un standarta procentu likme šeit ir 10% no kopējās summas.

Līdzīgi aizdevēji ir arī Vivus.lv un SMScredit.lv – pie abiem varat pieteikties, ja esat vecumā līdz 75 gadiem. Arī pie šiem aizdevējiem procentu likme ir 10%, bet, ja ņemat pirmo kredītu līdz noteiktam summas apjomam, varat to saņemt bez papildu komisijas maksas. Atšķiras tikai maksimālā pieejamā kredīta summa – ja nepieciešams aizdevums līdz 1500 eiro, tad to varat ņemt pie Vivus.lv.

Kreditori Credit24 un CreditOn piedāvā aizdevumu ar nosacījumu, ka klients ir vecumā līdz 70 gadiem. Pie CreditOn standarta procentu likme būs 12%, bet pie Credit24 – 10%. Credit24 var arī piedāvāt aizdevumu līdz pat 4000 eiro, tā kā, ja Jums ir nepieciešama liela summa, tad varat izvēlēties šo aizdevēju. Arī Crediton piedāvā pirmo kredītu bez papildu procentu maksas – pie CreditOn tas ir kredīts līdz 300 eiro.

Ferratum bank var piedāvāt Jums izmantot savus pakalpojumus, ja esat vecumā līdz 75 gadiem. Pirmais aizņēmums līdz 350 eiro būs pilnīgi bez papildu procentiem – tas nozīmē, ka atdosiet tieši tikpat, cik aizņēmāties. Šeit procentu likme ir saprātīga – protams, ja vien neizmantojat iespēju izmantot jaunā klienta privilēģijas par 0% procentu likmi.

Arī kreditors Kredits365 piedāvā iespēju aizņemties līdz 300 eiro, ja esat vecumā līdz 65 gadiem. Šeit standarta procentu likme ir 18%.

Vai ir iespējams aizņemties, esot pensionāram?

Kā redzams, Latvijā tas ir pilnīgi iespējams. Jums nebūs nepieciešama ne ķīla, ne galvojums – būs vienkārši jāaizpilda ērta anketa kreditora mājas lapā vai jāzvana uz kompānijas klientu apkalpošanas tālruni. Ja Jūs vēl esat strādājošs pensionārs, tad iespējas pretendēt uz labiem nosacījumiem Jums ir vēl augstākas, jo par kredīta nodrošinājumu kalpos ne tikai Jūsu ikmēneša pensija, bet arī tie ienākumi, ar kuriem Jūs atalgo darba devējs.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *