Kredits365 ātrais kredīts

Kredits365 ir uzticams ātrā kredīta sniedzējs, kas ļaus jums saņemt aizdevumu pāris minūšu laikā. Kredits365 pieder firmai “Delta Capital” un ir viens no vecākajiem Latvijas kredītdevējiem, kas darbību sāka jau tālajā 2010. gadā. Šajā rakstā apskatīsim Kredits365 piedāvāto ātrā kredīta pakalpojumu.

Kredits365 piedāvātais ātrais kredīts

Saņemt kredits365 ātro kredītu

Īsumā uzskaitīsim to, ko vajadzētu zināt, kad aizņematies no Kredits365:

 • Kredītu izsniedz no 21 gada vecuma līdz 65 gadu vecumam;
 • Lai saņemtu kredītu, jābūt strādājošam LR pilsonim;
 • Nepieciešams arī bankas konts un strādājošs mobilā telefona pieslēgums;
 • Saņemt ātro kredītu, aizņemoties pirmoreiz līdz 425.
 • Kredītu varat pagarināt.
 • Ātro kredītu no Kredits365 varat saņemt pāris minūšu laikā.
 • Darbadienās Kredits365 strādā no 9:00 līdz 20:00, bet sestdienās un svētdienās no 11:00 līdz 16:00. Ārpus darbalaika iesniegtie pieprasījumi tiek apstrādāti nākamās dienas sākumā.

Kad aizņemties no Kredits365?

Kredits365 patēriņa ilgtermiņa kredīts

Aizņemties ātro kredītu kā tādu vajag tikai bezizejas situācijās, lai novērstu īstermiņa finanšu iztrūkumu. Taču tieši Kredits365 varat izmantot, lai iegūtu kredītu ar mazu procentu maksu, ja, piemēram, esat jau ņēmis ātro kredītu pie kāda cita kredītdevēja, kas jums izdevīgu kredītu vairs nevēlas piešķirt. Kredītu piešķir pāris minūšu laikā, taču jārēķinās ar kredītdevēja darbalaiku. Tāpat kredītu pie Kredits365 varat ņemt, ja jūs neapmierina citu kredītdevēju uzstādītie noteikumi vai procentu likmes.

Kredits365 būtībā ir ļoti līdzīgs ikvienam citam ātrā kredīta sniedzējam, kas darbojas Latvijā, tāpēc lielākais ieguvums tiešām šķiet iespēja dabūt pirmo aizdevumu ar maziem procentiem. Tāpat kā citi kredītdevēji, Kredits365 izsniedz īstermiņa aizdevumus ar iespēju tos pagarināt, taču atcerieties, ka, neatdodot aizdevumu ar maziem procentiem laikā, par to sāk piemērot parasto samaksu, tāpēc aizdevums ar maziem procentiem var ļoti ātri pārvērsties ļoti dārgā aizdevumā.

Kāpēc izvēlēties kredīts365 ātro kredītu?

 • Ātro kredītu var saņemt izpildot trīs vienkāršus soļus.
 • Pirmais kredīts ar maziem procentiem.
 • Ātrais kredīts internetā tiek izsniegts/pārskaitīts tikai 15 minūšu laikā.
 • Ātro kredītu internetā (atmaksas termiņu) iespējams pagarināt.
Kredits365 ilgtermiņa patēriņa kredīti internetā

Kredits365 aizdevēja jaunievedums “Ilgtermiņa kredīts” tiem, kuriem ar ātrā kredīta summu nepietiek. Patēriņa kredīts jeb Kredits365 ilgtermiņa kredīts sniedz iespēju aizņemties no 150 līdz 1500 eiro uz termiņu no 2 mēnešiem līdz 2 gadiem. Ilgtermiņa kredīts dod iespēju aizņemties lielākas summas un lielākiem termiņiem, kā rezultātā kredītu no Kredits3656 atmaksājot vairākos vienādos ikmēneša maksājumos.

Saņemt ātro kredītu

Aizņemieties atbildīgi

Aizņemieties ātro kredītu atbildīgi! Šeit ir laba mēraukla: ja, atdodot kredītu, jums nāksies šķirties no vairāk nekā 25-30% ikmēneša ienākumu, tad jūs nevarat kredītu atļauties. Izvērtējiet savas iespējas kredītu atdot, un, ja esat nonācis ilgtermiņa finansiālās grūtībās, tad atcerieties, ka ātrais kredīts ir pēdējais risinājums. Sargājiet sevi un savus tuvākos, jo parādu slogs var ne tikai tālāk pasliktināt finansiālo, bet arī morālo labklājību.

Kredits365 – ātrais kredīts pāris minūtēs!

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *