Kredits7 ātrais kredīts

Kredits7 ir viens no mazāk zināmajiem ātrā kredīta devējiem, taču tas ir īpaši izdevīgs, jo viens no retajiem piedāvā pirmo kredītu ar minimāliem procentiem summā līdz 420 eiro. Kredits7 savu darbību sāka 2010. gadā un kopš tā laika saviem klientiem piedāvā ātro kredītu ar izdevīgiem procentiem. Šajā rakstā tiks apskatīts Kredits7 piedāvājums, apskatot to, kā šis kredītdevējs izceļas citu ātro kredītu devēju vidū.

Kredits7 – kredītu nosacījumi, piedāvājums

Kredīts 7 ātrais

Lai saņemtu kredītu no Kredits7, jums jābūt vismaz 21 gadu vecam (21-65) Latvijas Republikas pilsonim ar aktīvu bankas kontu kādā no Latvijas bankām. Jābūt arī regulāriem ienākumiem. Aizdevums, tāpat kā visi ātrie kredīti, tiek piedāvāts bez ķīlas vai galvojuma. Kredits7 piedāvājumā jāizceļ tas, ka pirmais kredīts ir ar maziem procentiem, turklāt maksimālā summa, aizņemoties pirmoreiz ir 420 Eur. Kredits7 klientu ērtībām piedāvā ne tikai ātro kredītu internetā, bet arī ilgtermiņa (patēriņa) kredītu lielākiem pirkumiem, kura summa sasniedz pat 1500 eiro. Divi aizdevumi klientu ērtībām.

Saņemt Kredits7 ātro kredītu

Saņemt Kredits7 ātro kredītu

Kredits7 saņemto kredītu varat saņemt līdz pat 15 minūšu laikā. Esošie klienti var paņemt jaunu kredītu ar SMS starpniecību, bet jauniem klientiem jāreģistrējas mājaslapā. Kredītu darbadienās varat paņemt no 9:00 līdz 20:00, bet sestdienās un svētdienās – 11:00 līdz 16:00. Kredīti, kas pieteikti ārpus darbalaika, tiks apstrādāti nākamās darbadienas pirmajās minūtēs.

Kredits7 ir Latvijas alternatīvo  finanšu pakalpojumu asociācijas (LAFPA) biedrs. Tas paredz, ka firmai ir noteikti standarti attieksmē pret klientiem, piemēram, tā ciešāk novērtē jūsu maksātspēju, nosaka parāda griestus 100% apmērā no summas, kā arī ļauj klientiem pakāpeniski atdot parādus, ja tie nonākuši parādos pie vairākiem asociācijas kredītdevējiem. Asociācija turklāt pastāvīgi strādā pie jauniem risinājumiem, kas uzlabo saziņu ar klientiem, pakalpojumu kvalitāti un arī samazina to kopējās izmaksas.

Kas jāzina par Kredits7 aizdevēju

  • Kredits7 izsniedz pirmo kredītu ar maziem procentiem.
  • Vienreizēja reģistrācijas maksa aizņemoties pirmo reizi – Eur 0,01.
  • Kredīts 7 ātrais kredīts internetā ir bez ķīlas un galvojuma.
  • Lēmums par aizdevuma piešķiršanu tiek pieņemts 10 līdz 15 minūšu laikā.
  • Ātro kredītu var saņemt strādājošas fiziskas personas.
  • Kredits7 ir bankas konti  Swedbank, SEB, Citadele bankā.
  • Kredits7 piedāvā pagarināt kredīta atmaksas termiņu.
  • Maksājumus par kredītu var veikt internetbankā, jebkuras bankas filiālē vai Latvijas pasta nodaļās.

Kredits7

Kredīts7.lv aizdevēja piedāvātie kredīti
  1. Ātrais kredīts internetā – līdz 420 eiro;
  2. Ilgtermiņa jeb patēriņa kredīts internetā – līdz 1500 eiro.

Ātrais kredīts internetā no Kredits7.lv ir pieejams summās no 100 līdz 420 eiro, termiņš no 29 līdz 30 dienām. Maksas pakalpojums: papildus pagarināšana par 30 dienām. GPL: 179.03%.

Patēriņa kredīts internetā no Kredits7 (Ilgtermiņa kredīts) ir pieejams summās no 150 līdz 1500 eiro, termiņš no 2 līdz 24 mēnešiem. GPL sākot no 198.16%.

Aizņemies atbildīgi kopā ar Kredits7

Saņemt Kredits7 ātro kredītu

Izmantojot Kredits7 un citu kredītdevēju ātro kredītu, jābūt īpaši uzmanīgam. Ātro kredītu ir viegli aizņemties, tāpēc tam ir liels – ap 8 līdz 15 procenti – “problemātisko kredītu” daudzums. Ātro kredītu devēji gan apgalvo, ka arī bankām “sliktie kredīti” veido aptuveni šādu īpatsvaru, jāatceras, ka valsts tikko izgājusi cauri krīzei, jo 2007. gadā šie kredīti veidoja aptuveni 1 procentu no visa kredītportfeļa. Tāpēc jāsaka, ka ātrais kredīts ir daudz riskantāks par banku izsniegto kredītu, un jums, patērētājiem, ir rūpīgi jāpārdomā, vai vērts šādu kredītu aizņemties.

Kredīts 7 – ātrais kredīts dažās minūtēs!

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *