Kredītu atlaides pastāvīgajiem klientiem

AizņēmumsLai gan lielākoties akcijas aizdevumi tiek piedāvāti jaunajiem klientiem, kuri no konkrētā aizdevēja aizņemas pirmo reizi, ikviens aizdevējs vēlas izveidot savu lojālo klientu loku un labprāt piedāvā dažāda veida priekšrocības un atlaides pastāvīgajiem klientiem.

Aizņemties atkārtoti no viena un tā paša aizdevēja ir daudz vienkāršāk, kaut vai tāpēc, ka nav jātērē laiks reģistrācijas procesam, jāiepazīstas ar konkrētā aizdevēja līguma noteikumiem un individuālajām prasībām, turklāt iespēja, ka saņemsiet izvēlēto, Jums nepieciešamo aizdevuma summu, ir krietni vien lielāka, jo aizdevējs Jūs pazīst un uzticas. Lai atkārtota aizņemšanās būtu ne tikai vienkārša, bet arī izdevīga, noteikti pievērsiet uzmanību aizdevēja piedāvātajām kredītu atlaidēm pastāvīgajiem klientiem.

Pastāvīgo klientu atlaides aizdevēja mājas lapā parasti atrodamas sadaļā lojalitātes programma, akcijas vai norādītas, ielogojoties lietotāja profilā.

Atlaižu lielums ir atkarīgs no katra aizdevēja un konkrētās akcijas, taču vairākumā gadījumu atlaides lielums svārstās no 20 līdz 70% no aizdevuma procentu likmes vai komisijas maksas. Īpašos gadījumos, piemēram, klienta dzimšanas dienā, daži aizdevēji piedāvā aizņemties bez maksas.

Ja Jūsu aizdevējs, nepiedāvā atlaides pastāvīgajiem klientiem, vajadzības gadījumā izmantojiet iespēju aizņemties no cita kredītu izsniedzēja. Šādas situācijas gadās visai reti, taču tā kā aizdevumu piedāvājumu klāsts ir ļoti plašs, izdevīgāka varianta atrašanā, problēmām nevajadzēt rasties.

Aizņemieties izdevīgi, bet atbildīgi.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *