Kur aizņemties 100 eiro?

Nav noslēpums, ka bankas mazus kredītus parasti neizsniedz – tās vairāk ir ieinteresētas ilgtermiņa aizdevumos, piemēram, hipotekārajos, kuri visbiežāk ir jānomaksā gadiem ilgi. Taču ko darīt, ja ir nepieciešama salīdzinoši neliela summa, piemēram, 100 eiro? Tad ir vērts aplūkot tā dēvēto ātro kredītu piedāvājumus.

Kāpēc ātrajiem kredītiem ir vairāk priekšrocību?

Ātrais kredīts

Mūsdienu laikmetā ir pašsaprotami, ja viss notiek ērti un ātri, turklāt bez nevajadzīgām aizķeršanām – principā to arī nodrošina jebkurš īstermiņa kredīta pakalpojums. Ļoti svarīgs pluss ir ātra apkalpošana, jo visa aktivitāte un darbība faktiski norit virtuālajā vidē, kas nozīmē to, ka Jums nebūs lieki jāgaida, tāpat arī nebūs jādodas pieteikt iesniegumu vai citas formalitātes. Protams, Jums ir vajadzīgs atvērts bankas konts kādā no Latvijas bankām un mobilais tālrunis, lai varētu bez problēmām saņemt aizdevumu. Kredīta ņēmējam jābūt arī kreditora noteiktam vecumam, regulāriem ienākumiem, pozitīvai kredītvēsturei, tomēr nenoliedzami šīs prasības ir vieglāk izpildāmas nekā pie citiem kreditoriem, piemēram, “Swedbank”, “SEB” un citām bankām.

Kur man vislabāk aizņemties 100 eiro?

Saņemt ātro kredītu

Bez šaubām, katra kredīta ņēmēja interesēs ir veikt pēc iespējas veiksmīgāku darījumu. Iespēju aizņemties pirmo reizi bez procentiem (tātad atdosiet tikpat, cik aizņēmāties) mūsdienās piedāvā daudzi kreditori, šeit ir tikai daži no tiem:

  • Ferratum Bank
  • ViaSMS
  • CreditOn
  • SohoCredit

Paturiet prātā, ka, ja tas ir Jūsu pirmais aizņēmums, tas Jums būs pilnīgi bez maksas – nekādu kredītprocentu, ja vien atdosiet to laikā. Taču ņemiet vērā, ka gadījumā, ja tas ir atkārtots aizņēmums, tad Jums būs jāmaksā komisijas maksa, kas parasti ir ne mazāk kā 10%. Sīkāku informāciju vērts aplūkot kreditoru mājaslapās vai zvanot pa tālruni.

Ja savu iespēju aizņemties 100 eiro bez procentiem esat izmantojis, atcerieties, ka varat izmantot iespēju aizņemties no pavisam cita kreditora, tādējādi atkal un atkal izmantojot šo iespēju iegūt 100 eiro bez procentiem. Iepriekšējiem kredītiem jābūt nomaksātiem laicīgi, lai nākamajos kreditoros rastos uzticība Jums kā klientam.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *