Kur aizņemties 400 eiro?

Steidzamās situācijās ir labi, ja ir kāds, uz kura paļauties – ar to šoreiz tiek domāts uzticams aizdevējs, kas ātri un viegli spēj nodrošināt Jums vajadzīgo summu. Ja ir vajadzīgi 400 eiro, tad droši varat griezties pie ātrā kredīta pakalpojuma sniedzējiem, kuri Jums labprāt palīdzēs.

Kas piedāvā aizņemties 400 eiro?

Ātrais kredīts

Varat griezties pie tādiem aizdevējiem kā Vivus.lv, Kredits7, Kredits365, SMScredit, SohoCredit un citiem. Veicot pavisam vienkāršu izpēti internetā, meklētājā ierakstot “ātrais kredīts” vai “īstermiņa aizdevums”, varat atrast citas firmas, kas būs ar mieru Jums aizdot 400 eiro.

Saņemt ātro kredītu

Vai es atbilstu kritērijiem, lai aizņemtos 400 eiro?

Tas ir pilnīgi saprotams, ka jebkurš kreditors vienmēr izvirza savus nosacījumus nākamajam klientam, kas vēlas aizņemties noteiktu naudas summu. Tas ir vajadzīgs, lai kreditors justos drošs par klientu un spētu tam uzticēt naudu. Kritērijs, kas ir kopīgs it visiem kreditoriem – Jums kā kredīta ņēmējam jābūt vismaz 18 gadus vecam.

Taču arī šeit ir izņēmumi, jo sakarā ar notikumiem, kas izpelnījušies masu mediju ievērību (piemēram, jaunieši no vidusskolas bez pastāvīga darba, kuri paņēmuši ātros kredītus un vairs nespēj tos atmaksāt, jo ienākumu avota nav), šobrīd pārsvarā kreditori kā minimālo vecumu nosaka 20 gadus. Citkārt šis vecums ir pat 21 gads. Tas ir vajadzīgs, ņemot vērā reālo Latvijas situāciju, kurā darbspējīgs jaunietis pēc pilngadības bieži vien ir nenodarbināts, atrodas ģimenes aizgādībā un neko nepelna.

Vai man ir jābūt Latvijas pilsonim?

Lai tiktu izsniegts kredīts, šajā gadījumā 400 eiro, Jums noteikti jābūt LR pilsonim vai pastāvīgajam iedzīvotājam. Viena no īstermiņa aizdevumu pievilcīgajām īpašībām ir tas, ka ātrie kredīti neprasa no Jums ne ķīlu, ne izziņu no darba vietas, ne galvojumu, jo kā nodrošinājums kredītam kalpo tieši alga plus jebkādi pierādāmi Jūsu ikmēneša ienākumi – tiem jābūt stabiliem un pietiekamiem, lai spētu atmaksāt kredītu, kā arī pierādāmiem (piemēram, ja saņemat stipendiju vai alimentus, Jums ir jāspēj uzrādīt dokumentu vai izziņu par tā esamību).

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *