Kur aizņemties 500 eiro?

Ja vajag aizņemties mazas naudas summas, tad nereti nav šaubu, kur to darīt. Pavisam mazu summu var aizņemties no ģimenes vai radiem, teiksim, pieci eiro līdz rītdienai, bet ko darīt, ja nepieciešama lielāka summa? Pat tāda relatīvi liela summa kā 500 eiro ir naudas daudzums, ko nav tik viegli aizņemties.

Protams, var mēģināt izmantot banku sniegtos pakalpojumus. Bet ko darīt, ja nevēlaties uzņemties ilgtermiņa saistības vai ja Jūs negribat veikt kārtējās formalitātes, dodoties uz banku, stāvot rindās, aizpildot anketas? Viens no risinājumiem ir īstermiņa kredīts. Arī šeit ir sarežģītības, jo ir daudzi aizdevēji, kuri Jums ir gatavi aizdot 100 vai 200 eiro, bet pustūkstotis eiro jau ir summa, kas ne vienmēr ir iekļauta sākuma komplektā. Tomēr tas nav neiespējami – Latvijā ir pietiekami daudz aizdevēji, kuri Jūs apkalpos kvalitatīvi un ātri.

Kur ērti aizņemties 500 eiro?

Saņemt ātro kredītu

Varat izmēģināt tādus kreditorus kā Credit24, Ferratum Bank un Vivus.lv. Ja Jūs neapmierina nosacījumi pie vienas firmas, varat tūlīt meklēt nākamo. Aizņemties 500 eiro piedāvā arī tādi atpazīstami uzņēmumi kā ViaSMS un SohoCredit.

Vai varu aizņemties, ja ir parāds citur?

Tas ir atkarīgs no parāda veida. Kreditoriem interesē sadarboties ar uzticamiem klientiem, tāpēc galvenais ir tas, lai Jūs nebūtu parādnieku sarakstā. Tātad Jums nedrīkst būt kavētu maksājumu un nekādu pārkāptu parādsaistību ne pie tā paša, ne pie citiem aizdevējiem, lai saņemtu ātro kredītu līdz 500 eiro vai tik, cik nepieciešams!

Vai ātrais kredīts ir piemērots?

Pamata prasības ir vienkāršas – ja Jūs esat vismaz 18 gadu vecs (kaut gan šobrīd situācija ir tāda, ka klientiem jābūt sasniegušiem vismaz 21 vai 22 gadu vecumu) Latvijas pastāvīgais iedzīvotājs (varat būt vai nu pilsonis, vai nepilsonis ar beztermiņa uzturēšanās atļauju), tad esat atbilstošs klients. Tas negarantē to, ka saņemsiet kredītu – kā minēts iepriekš, Jums jābūt nevainojamai kredītvēsturei, pastāvīgai darba vietai un pierādāmiem ienākumiem. Jums jābūt reģistrētam bankas kontam kādā no Latvijas bankām, kā arī mobilā tālruņa pieslēgumam.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *