Kur aizņemties līdz algai

Pienāk brīži, kuros nauda ir nepieciešama tā, kā nekad agrāk, taču līdz algas dienai vēl kāds laiciņš. Šajā tekstā atradīsiet attapīgus risinājumus šādām situācijām, kā arī uzzināsiet, kur aizņemties līdz algai.

Diemžēl ekonomiskā situācija valstī vairākiem cilvēkiem liek dzīvot no vienas algas līdz otrai, bez iespējas veidot iekrājumus. Pienākot brīžiem, kuros nepieciešami papildus līdzekļi, piemēram, 1. septembrim, kad bērni jāsagatavo skolai, Ziemassvētku laikam, kā arī citiem, iepriekš neparedzēti brīžiem, nākas lauzīt galvu par to, kur šos papildus līdzekļus ņemt.

Viens no veidiem, kur aizņemties līdz algai ir tuvinieki un draugi, kuri naudu aizdos bez jebkādiem procentiem vai papildus izdevumiem, taču ne vienmēr šie cilvēki spēj jums palīdzēt, turklāt lūdzēja loma šādā situācijā izraisa vēl lielāku emocionālo spriedzi un liek justies nepatīkami.

Iespēju, aizņemties līdz algai, piedāvā vairāki kredītu izsniedzēji gan banku, gan nebanku sektorā. Mūsdienās, kā viens no populārākajiem aizņemšanās veidiem kļuvis īstermiņa aizdevums jeb patēriņa kredīts, ko iespējams pieteikt internetā un saņemt nepilnas stundas laikā, taču patēriņa kredīts nav vienīgais veids finansiālas palīdzības samēšanai.

Ja nepieciešams aizdevums līdz algai:

Saņemt ātro kredītu

  • Noformē bez % maksas ātro kredītu – bezmaksas jeb bezprocentu ātros kredītus piedāvā vairāki aizdevēji, un parasti šādu kredītu iespējams noformēt tad, ja pie konkrētā aizdevēja naudu aizņematies pirmo reizi. Ātrie kredīti tiek izsniegti bez ķīlas un galvotājiem, turklāt jums ir iespēja aizņemties nelielas naudas summas ar īsiem atmaksas termiņiem.
  • Pērc preci līzingā – ja nepieciešamā naudas summa paredzēta kāda lielāka pirkuma veikšanai, noskaidro, vai šo preci nav iespējams iegādāties līzingā. Noformējot līzingu, preces vērtību varēsiet apmaksāt pakāpeniski, turklāt ilgtermiņā, līzinga procentu maksājumi būs izdevīgāki, nekā patēriņa kredīta procentu maksājumi.
  • Saņem aizdevumu pret auto ķīlu – ja nepieciešama lielāka naudas summa, viens no veidiem, kā pie tādas tikt, ir noformējot aizdevumu pret auto ķīlu. Viens no šī aizdevuma lielākajiem plusiem ir tas, ka pēc aizdevuma saņemšanas, auto varat turpināt lietot tāpat kā līdz šim.
Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *