Kur saņemt SMS kredītu no 18 gadiem

Ja esat 18 gadus vecs, strādājošs jaunietis un jums vajadzīga nauda neparedzētiem izdevumiem, jums ir iespēja noformēt SMS kredītu, kas ir īstermiņa aizdevums bez ķīlas vai galvotāja.

SMS kredīts internetā

SMS kredītu no 18 gadiem nepiedāvā daudzi aizdevēji, līdz ar to pirmajā acumirklī varētu šķist, ka tāds nepastāv, taču uzmanīgāk papētot aizdevēju piedāvājums, ātri vien iespējams nonākt pie Credit24 piedāvātā patēriņa kredīta, kuru iespējams saņemt sasniedzot pilngadību.

Aizņemoties naudu vienmēr svarīgi ir saprast, kāda ir minimālā summa, kuru varētu norādīt noformējot aizdevumu, kā arī kāds ir visizdevīgākais atmaksas termiņš, kura laikā jūs spētu segt aizdevumu bez kavēšanās vai citiem sarežģījumiem.

Lai saņemtu aizdevumu, jums ir jāatbilst pāris standarta noteikumiem, pēc kuriem vadoties, aizdevējs izlemj vai piešķirt jums kredīti vai arī atteikt to.

Noteikumi, lai saņemtu SMS kredītu no 18 gadiem:

  • Jums jābūt Latvijas Republikas pilsonim vai patstāvīgam valsts iedzīvotājam ar derīgu uzturēšanās atļauju.
  • Jums jāsaņem regulāri ienākumi. Ienākumiem jābūt pietiekoši lieliem, lai jūs bez problēmām varētu atmaksāt aizdevumu, kā arī tas neradītu jums pārāk lielu finansiālo slogu.
  • Jūs nedrīkst būt kavējis esošos maksājumus, kā arī reģistrēts parādnieku sarakstā par jebkuru maksājumu kavēšanu.
  • Jums jābūt bankas kontam kādā no Latvijas bankām, aktīvam mobilā tālruņa pieslēgumam (numuram), kā arī e-pasta adresei. Ja kāda no iepriekš minētajām lietām jums vēl nav, tad pirms kredīta pietikuma aizpildīšanas to noteikti vajadzētu izveidot.

Ja atbilstat iepriekš minētajiem noteikumiem, tad problēmām ar kredīta saņemšanu nevajadzētu rasties.

Lai pietiektos SMS kredītam jūs varat izmantot internetu, dodoties uz aizdevēju mājas lapu, kā arī izmantot mobilo tālruni vai doties uz kādu no klientu apkalpošanas centriem.

Visvienkāršākais veids, kā pieteikt kredītu, ir izmatojot internetu. Internetā atrodamā kredīta pietikuma forma ir ļoti vienkārša, turklāt aizdevēja mājas lapā jūs uzreiz varat veikt reģistrācijas procesu, kas ir obligāta prasība, lai saņemtu kredītu.

Pirms aizdevuma noformēšanas, apdomājiet vai tas jums patiešām nepieciešams, kā arī apsveriet savas iespējas to atmaksāt laikus.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *