Kur saņemt SMS kredītu no 20 gadiem

Lielākā daļa Latvijā esošo aizdevēju piedāvā saņemt SMS kredītu no 20 gadu vecuma. SMS kredīts, saukts arī par ātro un patēriņa kredītu, ir īstermiņa aizdevums bez ķīlas un galvotāja, kas paredzēts dažādu lielāku pirkumu apmaksai, kā arī neparedzētu izdevumu segšanai. Šim kredīta veidam tāpat kā citiem ir vairāki plusi un mīnusi:

Saņemt ātro kredītu

Pie galvenajiem plusiem varētu pieskaitīt:

  • Iespēju saņemt aizdevumu dažu minūšu laikā.
  • Vienkāršu pietikumu formu, kuru iespējams aizpildīt atrodoties jebkurā vietā Latvijā, kur pieejams interneta pieslēgums.
  • Saņemto naudu var izmantot jebkāda veida izdevumu segšanai un par to nevienam nav jāatskaitās.
  • Vēlamo naudas summu un atmaksa termiņu var izvēlēties katrs pats.
  • Kredītu piedāvā gan banku, gan nebanku aizdevēji, turklāt piedāvājumu klāsts ir pat ļoti plašs.
  • Aizdevēji veido dažādas akcijas, kas ievērojami samazina masku par aizdevumu vai arī ļauj aizņemties naudu par brīvu.

Pie galvenajiem mīnusiem varētu pieskaitīt:

  • Lielas procentu un komisijas maksas, kas jāmaksā par kredītu, ja tam nav piemērota akcija.
  • Dārgas kredīta atmaksas termiņa pagarināšanas iespējas.

Izvēloties sev izdevīgāko SMS kredītu no 20 gadiem, noteikti pievērs uzmanību vai aizdevēja piedāvājums atbilst tavām pašreizējām vajadzībām, jo bieži vien cilvēki izvēlas aizdevēju, kuru visvairāk ir dzirdējuši vai redzējuši reklāmas, taču nemaz nepievērš uzmanību tā piedāvājuma izdevīguma, vai gluži pretēji neizdevīgumam atšķirībā no citiem aizdevējiem.

Lai izvēlētos izdevīgāko piedāvājumu, veic kredītu salīdzināšanu, ko ļoti ērti var izdarīt te pat internetā, apskatot kādu no salīdzināšanas tabulām, kurās parādīti visu aizdevēju kredītu piedāvājumi.

Padoms!

Aizpildot kredīta pieteikumu internetā, neatkarīgi no izvēlētā aizdevēja, vēlreiz pārliecinies vai tevis izvēlētajā atmaksas termiņā, patiešām spēsi kredītu atdot, ja rodas šaubas, labāk izvēlēties mazliet garāku atmaksas termiņu un ja aizdevējs šādu iespēju nepiedāvā griezties pie cita aizdevēja, kur tas ir iespējams. Izvēloties pārāk īsu atmaksas termiņu, var rasties sarežģījumi naudu atdot, tādā veidā radot, liekas finansiāls problēmas un pārmaksājot par kredīta atmaksa termiņa pagarināšanu, ko varētu arī nedarīt, ja atmaksas termiņš izvēlēts apdomīgi.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *