Labākais kredīts pensionāriem

Pensionāriem nereti baidās aizdot kredītu. Neņemot vērā citus apsvērumus, kurus nav še jāmin, kredītdevējiem noteikti rada bažas kaut vai vidusmēra pensija, ko saņem Latvijā. Tie ir vien 264 eiro, kas ir knapi virs vai sakrīt ar iztikas minimumu. Tādējādi pensionāri ir vieni no vismazāk mīlētajām kredītņēmēju grupām, taču tas nebūt nav pamatoti: pensionāriem ir stabili ikmēneša ienākumi; daži no viņiem piepelnās, turklāt pamanās arī ar visu niecīgo pensiju dzīvot tik taupīgi, ka var braukt ceļojumos un uzkrāt prāvas naudas summiņas. Jāņem vērā, ka pensionāri ir arī apdomīgāki. Šajā rakstā apskatīsim Latvijā pieejamos aizdevumus pensionāriem.

Pensionāriem pieejamie kredīti

Salīdzināt labākos aizdevējus

  • Ātrie kredīti – daudzi ātro kredītu devēji izsniedz kredītu līdz pat 75 gadu vecumam. Ātrie kredīti parasti ir summā līdz 300-400 eiro, un tie jāgalvo ar mēnešalgu. Klientu piesaistei daudzi no šiem aizdevējiem piedāvā pirmo aizdevumu bez % maksas.
  • Patēriņa kredīti – patēriņa kredīts, kuru piedāvā nebanku kredītdevēji, nereti pieejams arī līdz 70 gadu vecumam. To summa svārstās no 700 līdz pat 7000 un vairāk eiro. Priekšrocība ir tāda, ka varat atmaksāt kredītu ar mazāku ikmēneša maksājumu.
  • Banku kredīti – par spīti banku bēdīgajai slavai attieksmē pret pensionāriem, dažas bankas piedāvā aizdevumus arī pensionāriem līdz 70 gadu vecumam. Piemēram, SEB piedāvā kredītu tieši ar tādiem nosacījumiem, savukārt citas bankas nemaz nemin kredītņēmēja “griestu vecumu”.

To, kurš ir labākais kredīts, noteikt ir viegli: vienkārši ņemiet vērā kredīta nosacījumus.

Ja nepieciešams mazs aizdevums, varat bez maksas saņemt pirmo ātro kredītu. Tas parasti ir termiņā līdz 45 dienām un tiek galvots ar ikmēneša ienākumiem, tādēļ to varēsit saņemt tikai summā kas ir vienāda ar vai mazāka par jūsu ienākumiem pēc izdevumu noņemšanas. Ātro kredītu var saņemt pāris minūšu laikā.

Ja nepieciešams lielāks aizdevums pirkumam vai ceļojumam, varat aizņemties patēriņa kredītu. Tas ļauj paņemt lielāku kredītu, bet ik mēnesi atmaksāt mazāku summu, piemēram, 50 vai 60 eiro. Tam ir ilgāks termiņš, tādēļ varat aizņemties lielāku summu. Arī šo kredītu var saņemt (pie nebanku kredītdevējiem) pāris minūšu laikā.

Ja esat banku klients, un bankas jums gatavas izsniegt kredītu, varat izmantot banku piedāvāto kredītu. Tā summas ir lielākas, procenti – mazāki. Tomēr jārēķinās ar pāris dienām, kas paies kredītu noformējot, kā arī ar līguma samaksām u.c. “slēptajām izmaksām”. Īsāk sakot, banku kredīts ir izdevīgs, taču ne vienmēr ir izdevīgākais.

Nav viena labākā kredīta pensionāriem, jo ne katram ir vienāda mēraukla, t.i., vajadzības. Atrodiet sev izdevīgāko piedāvājumu un piesakieties aizdevumam jau tagad.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *