Lētākais ātrais kredīts

Tāpat kā jebkurai precei vai pakalpojumam arī kredītiem ir iespējams noteikt dārgāko un lētāko ātro kredītu. Aizņemoties kādu konkrētu naudas summu jums tiek aprēķināti kredītu procenti, kas jums ir jāsamaksā kredītu atmaksājot. Lai gan sākumā visi ātro kredītu piedāvājumi izskatās ļoti līdzīgi, patiesībā tie ir pat ļoti atšķirīgi, dažādas procentu likmes dēļ.

Apskatīt un izvēlēties lētāko piedāvājumu

Saņemt ātro kredītu

Apskatiet šeit

Lētākie ātro kredītu aizdevēji ir te pat soļa attālumā. Atgādinām, ka aizņemties kredītu ir atbildīgs process.

Pirmais kredīts bez procentiem

Visvienkāršāk izvēlēties jums piemērotāko kredītu devēju ir tad, ja šis ir jūs pirmais ātrais kredīts, vai arī jūs esat gatavs mainīt kredītu devēju, lai saņemtu izdevīgāko piedāvājumu. Vairāki aizdevumu izsniedzēji piedāvā saņemt pirmo kredītu bez procentiem, jeb atmaksāt tieši tik daudz naudas cik esat aizņēmies. Šādā gadījumā jums netiek aprēķināta uzņēmuma noteiktā atmaksas procentu likme un jums nav jāuztraucas par to cik liela tā ir.

Kā noteikt lētāko ātro kredītu

Lai noteiktu Lētāko ātro kredītu, jums būtu jāpievērš īpaša uzmanība kredītu devēju piedāvātajā atmaksas procentu likmēm tieši par 2. Kredītu, tādā gadījumā ja 1. Kredīts tiek piedāvāts bez procentiem. Kā vienu no lētākajiem ātrajiem kredītiem, jeb kredītu devēju ar zemākajām procentu likmēm varētu minēt SMScredit.lv.

Apskatot un izvērtējot aizdevēju procentu likmes jāņem vērā arī atmaksas termiņš, uz kuru naudu vēlaties aizņemties. Pagarinoties atmaksas termiņam vairāku aizdevēju procentu likmes sākt pieaugt. Ja esat nolēmis naudu aizņemties uz vairākiem mēnešiem, pievērsiet uzmanību kā mainās procentu likme pagarinot atmaksas termiņa ilgumu.

SMS kredīts

Atmaksas termiņa pagarināšana

Ja īsti neesat drošs vai varēsiet atdot naudu noteiktajā termiņā noskaidrojot vai aizdevējs piedāvā iespēju termiņu pagarināt arī pēc aizdevuma saņemšanas, daudzi aizdevēji piedāvā šo pakalpojumu piemaksājot konkrētu summu.

Lētākie aizdevēji ir te pat soļa attālumā un lai tos atrastu jāzina kam pievērst uzmanību izvērtējot to piedāvājumu. 

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *