Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem

SMS kredīti bez ķīlasNegaidītas problēmas ar auto, pēkšņas zobu sāpes vai saslimšana, kā arī vēl citi neparedzēti gadījumi, ne tikai rada liekus sarežģījumus, bet arī prasa papildus līdzekļus, kurus ne vienmēr esam paspējuši iekrāt.

No neparedzētiem izdevumiem nav pasargāts neviens un visbiežāk tie rodas situācijās, kad tos vismazāk gaidām, tāpēc ikvienam jau laicīgi vajadzētu veidot nelielus iekrājumus neparedzētiem gadījumiem, taču, ja šādi iekrājumi vēl nav izveidoti vai ar tiem nepietiek, lai segtu visu nepieciešamo summu, palīga varētu nākt kāds no īstermiņa aizdevumiem, kuru iespējams noformēt tepat internetā.

Līdzekļus neparedzētiem gadījumiem piedāvā gan banku, gan nebanku aizdevēji. Populārākie no Latvijā pieejamajiem īstermiņa aizdevumiem neparedzētu izdevumu segšanai ir ātrie, kredītlīnija un patēriņa kredīti, kurus iespējams saņemt bez ķīlas un galvotāja, turklāt šo aizdevumu noformēšanas process ir vienkāršs un neprasa daudz laika.

Kā aizdevumu nelielu izdevumu segšanai jeb neparedzētiem izdevumiem, kurus spēsiet atmaksāt jau no nākamās algas, variet izvēlēties ātro kredītu, kura atmaksas termiņš ir sākot no 7 līdz 30 dienām un pieejamā naudas summa no 5 līdz 500 EUR, atkarībā no izvēlētā aizdevēja.

Ja nepieciešamo līdzekļu apjoms ir lielāks un aizdevuma atmaksa 30 dienu laikā varētu radīt sarežģījumus, noteikti apsveriet domu par patēriņa kredīta noformēšanu. Patēriņa kredītu iespējams noformēt uz termiņu sākot no 2 mēnešiem līdz pat 3 gadiem, turklāt tā atmaksa veicama ar dalīto mēnešmaksu palīdzību, kas nerada tik lielu finansiālo slogu.

Abus no iepriekš minētajiem aizdevumu veidiem iespējams noformēt internetā, aizpildot izvēlētā aizdevēja izstrādātu pieteikuma anketu. Katra aizdevēja piedāvājums un kredīta saņemšanas noteikumi var būt nedaudz atšķirīgi līdz ar to, pirms kredīta noformēšanas, veiciet aizdevēju salīdzinātājus un izvēlieties savām vēlmēm atbilstošāko un izdevīgāko aizdevuma piedāvājumu.

Vienkāršākais un ātrākais veids, ka veikt aizdevumu piedāvājumu salīdzināšanu, ir, lietojot te pat interneta vidē atrodamo salīdzināšanas rīku, kurā vienuviet apkopoti visu aizdevēju piedāvājumi, to cenas un cita svarīga informācija. Visa salīdzināšanas rīkā atrodamā informācija ir bez maksas, turklāt izvēloties Jums atbildošāko aizdevuma piedāvājumu, Jūs uzreiz varēsiet pieteikties aizdevumam.

Lai gan ātro un patēriņa kredīta saņemšanas process ir ātrs un vienkāršs, tāpat pieteiktā kredīta apstiprināšanas iespējamība ir visai liela, ikviens aizdevējs ir izstrādājis īpašus kredīta izsniegšanas noteikumus, pēc kuriem vadās nolemjot vai kredīta pietikuma apstiprināt, vai noraidīt.

Lai saņemtu līdzekļus neparedzētiem gadījumiem

Jums jāatbilst dažām vienkāršām prasībām:

  • Jābūt Latvijas Republikas pilsonim vai pastāvīgajam iedzīvotājam ar valsts izsniegtu uzturēšanās atļauju,
  • Jābūt vecuma robežās no 18 līdz 75 gadiem,
  • Jāsaņem regulāri ienākumi,
  • Persona nedrīkst būt reģistrēta parādnieku reģistrā vai kavējusi maksājumus,
  • Jābūt bankas kontam, e-pasta adresei un mobilā telefona numuram.

Aizņemieties atbildīgi!

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *