Lombardi

Lombarda īpašnieks izsniedz aizdevumus pret personisko īpašumu, ko Jūs sniedzat kā nodrošinājumu pret aizdevumu. Jūs, klients, maksājat procentus par aizdevumu. Mēnesī procentu likmes var atšķirties. Jūs saņemsiet savu īpašumu atpakaļ, kad Jūs atmaksāsiet aizdevumu un procentus plus jebkādas īpašās maksas, kas Jums jāmaksā. Vidējais laiks, cik ilgi preces paliek lombardā, ir atkarīgs no lombarda un Jūsu noslēgtās vienošanās. Ja Jūs nevarat atmaksāt savu aizdevumu laikā, Jūsu īpašums kļūst lombarda īpašums.  Ja Jūs neizpildāt saistības, lombards var pārdot Jūsu ieķīlāto lietu, lai atgūtu aizdoto naudu.

Kāpēc cilvēki izvēlas lombardus

Klientiem patīk lombardi, jo tie ir viegls naudas avots. Tie ir arī pēdējais glābiņš cilvēkiem, kam nepieciešama neliela naudas summa, kas ir atkarīga no ieķīlātās preces un preces vērtības. Ja procentu likme, ko iekasē par aizdevumu ir maza, un aizdevuma termiņš ir īss, lielākā daļa klientu domā, ka viņi ir ieguvuši labu darījumu. Tomēr kritiķi joprojām uzbrūk šai nozarei, sakot, ka, lai gan veikalos tas var izskatīties glītāk, tie joprojām darbojas kā augļošana.

Ko var ieķīlāt lombardos

Vispārībā, Jūs varat ieķīlāt gandrīz jebko: rotaslietas, fotoaparātus, mūzikas instrumentus, sudrablietas, TV, u.t.t. un kāds lombards, iespējams, Jūsu piedāvāto lietu pieņems. Daži lombardi pat pieņem automašīnas, laivas, un citas preces. Ja Jūs nolemjat ieķīlāt savu personīgo īpašumu, pārliecinieties, ka Jūs saprotat darījumu un savas juridiskās saistības. Jums vajadzētu apzināties, ka līguma nepildīšanas gadījumā, Jūs zaudēsiet savu ieķīlāto kustāmo vai nekustām īpašumu.

Cik ilgs ir aizdevuma termiņš? Vai Jūs varat pagarināt atmaksas termiņu, ja nepieciešams, un, ja tā, ar kādiem nosacījumiem? Noteikti piedāvājiet Jūsu preces vairākiem lombardiem, lai iegūtu vislabāko & lielāko summu. Ja Jums ir kādi jautājumi par lombarda, dodieties internetā un lasiet cilvēku atsauksmes par Jūsu izvēlēto lombardu.

Daudziem cilvēkiem lombardi ir vairāk nekā tikai aizdevumu izsniedzēji. Daudziem cilvēkiem ir daudz īpašumu, ko pārdot, un cilvēki ar dažādiem ienākumu līmeņiem dodas uz lombardiem, meklējot labāko piedāvājumu. Daži lombardi piedāvā ierobežotas garantijas konkrētiem produktiem. Un cenas vienmēr ir pārrunājamas. Tikai atcerieties, ka lombardi joprojām ievērojami atšķiras ar to reputāciju, vai Jūs meklējat aizdevumu vai vēlaties iegādāties kādu preci. Esiet gudrs pircējs un pieņemiet apzinātus lēmumus.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *