Man jau ir ātrais kredīts

Par ātro kredītuVai es varu saņemt ātro kredītu, ja man ir kredīts, līzings, ātrais kredīts citur? Jā Tu vari saņemt ātro kredītu, ja Tev ir kredīts citā iestādē! Tev nedrīkst būt kavēti kredīta maksājumi vai pārkāptas kredīta saistības.

Pie viena ātrā kredīta sniedzēja drīkst būt tikai viens aktīvs ātrais kredīts. Tev drīkst būt ātrais kredīts citā uzņēmumā. Nākošo ātro kredītu atkārtoti pie viena aizdevēja var saņemt pēc 7 dienām. Tu vari aizņemties ātro kredītu, bet nākamo saņemsi pēc 7 dienām kopš būsi atmaksājis iepriekšējo paņemto ātro kredītu.

Ko vērtē ātro kredītu sniedzēji

Galvenais kritērijs, ko vērtē kredītu sniedzēji ir vecums un kredīta vēsture. Ja esi Latvijas pastāvīgs iedzīvotājs (gan pilsonis, gan nepilsonis) aizdevēja pieprasītajā vecumā ar nevainojamu kredīta vēsturi bez kavētiem kredīta maksājumiem un nepārkāptām kredīta saistībām, tad droši piesakies kredītam, jo Tev nebūs problēmu saņemt ātro kredītu internetā ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem.

Iesniedz pieteikumu un izpildi pāris darbības internetā, lai saņemtu ātro kredītu. Lēmums tiks pieņemts dažu minūšu laikā no pieteikuma iesniegšanas brīža. Der atcerēties, ka ātrais kredīts uz Jūsu bankas kontu tiks pārskaitīts kredīta sniedzēja darba laikā. Ātro kredītu internetā var pieteikt 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā, bet pieteikumi tiek izskatīti, tiek sniegtas atbildes, tiek atbildēs uz klientu jautājumiem, tiek veikti naudas pārskaitījumi aizdevēja darba laikā.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *