Minicredit ātrais kredīts

Minicredit izsniedz ātros kredītus līdz Eur 500. Pirmajā aizņemšanās reizē tiek izsniegts kredīts līdz Eur 300 bez procentiem. Reģistrējies, nosūti SMS un saņem naudu no Minicredit kredīta sniedzēja. Ja nebūsi pārkāpis kredīta līguma nosacījumus, tad Tev būs iespēja pagarināt kredīta atmaksas termiņu.

Piesaki ātro kredītu:

Saņemt kredītu internetā

Pēc veiksmīgas reģistrācijas – piesaki ātro kredītu no lietotāja profila (internetā) vai nosūtot īsziņu (SMS kredīta pieteikums).

 • Lai saņemtu kredītu, nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums
 • Pirmajā reizē Tu vari aizņemties līdz Eur 300, otrajā līdz Eur 300, trešajā reizē līdz Eur 400, ceturtajā un turpmākajās reizēs līdz Eur 500.
 • Reģistrācijas maksa – 0.01 Eur

Kas jāzina, lai saņemtu kredītu no Minicredit

 • Tev ir jābūt Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 72 gadiem
 • Tev nedrīkst būt kavētu kredīta maksājumu vai pārkāptu parādsaistību
 • Tev jābūt darba vietai vai oficiāliem ienākumiem
 • Tev nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām un mobilā tālruņa pieslēgums

Minicredit kredīta saņemšanas kārtība

 1. Kredīta saņemšanai jāreģistrējas tikai vienreiz – lai reģistrētos, Tev ir jāaizpilda anketa un no sava bankas konta jāpārskaita 1 cents uz “MiniCredit” kontu (tādā veidā kreditors Tevi identificē un uzzina bankas konta numuru). Uz šo bankas konta numuru (Tevis identificēto) tiks pārskaitīts ātrais kredīts.
 2. Pēc tam vari pieteikties kredītam internetā vai sūtot SMS
Cik ātri es saņemšu naudu no Minicredit
 • “MiniCredit” operators sazināsies ar Tevi un nosūtīs uz tuvāko Latvijas Pasta nodaļu. Līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai vadītāja apliecība)
 • Naudu uz bankas kontu pārskaitīs stundas laikā pēc sekmīgas identifikācijas (darba laikā)
 • Darba laiks – darba dienās no 9:00 – 22:00, sestdienās un svētdienās no 10:00 – 18:00

Minicredit ātro kredītu var pieteikt jebkurā diennakts laikā, bet naudas pārskaitījumi tiek veikti Minicredit darba laikā. Tie pieteikumi, kuri tiek iesniegti ārpus darba laika, tiek izskatīti darba laikā rindas kārtībā.

MiniCredit.lv ir 2009. gadā dibināta kredītiestāde, kas sakņojas Igaunijā. Tā pieder divām Igaunijā reģistrētām kompānijām – “AS Kapitum OU” 80% apmērā un AS “MiniCredit” – 20% kapitāldaļu apmērā. To reģistrējis Igaunija pilsonis Dmitrijs Berezovskis. Viens no uzņēmuma valdes locekļiem ir baņķiera Valērija Kargina dēls Maksims Kargins. MiniCredit pašlaik darbojas četrās valstīs – Latvijā, Igaunijā, Polijā un Gruzijā, tātad to var saukt par globālu ātro kredītu sniedzēju. MiniCredit Latvijā darbojas no 2009. gada novembra, un piedāvā kredītus summā līdz 500 eiro – aizņemoties pirmoreiz līdz 300, no otrās reizes – 300 Eur, no trešās – 400 Eur, u.t.t.

SMS nebanku kredīti

Tev vairs nav jāuztraucas, vai esi izvēlējies pareizo kredīta sniedzēju, jo pirmais kredīts bez maksas pie visiem Latvijas kredīta sniedzējiem ir vienāds. Tas atšķiras summas un atmaksas termiņa ziņā. Aizņemies pārdomāti!

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *