Nauda zobārstam

AizņēmumsJāteic, ka viesiem zināmais sakāmvārds, „veselību nevar nopirkt par naudu” mūsdienās nav īsti precīzs, jo šī brīža veselības aprūpes sistēma nodrošina maksas pakalpojumus, par kuriem, atkarībā no ārstniecības iestādes cenrāža un valsts sniegtā vai gluži pretēji nesniegtā līdzfinansējuma apjoma, nākas šķirties no lielākas vai mazākas naudas summas.

Viens no salīdzinoši dārgiem, taču vitāli nepieciešamiem pakalpojumiem visiem Latvijas iedzīvotājiem visas vecuma grupās ir zobārstniecība. Tieši naudas trūkuma dēļ, vairāki cilvēki nevar veikt tiem nepieciešamos zobārsta apmeklējumus un bieži vien no ārsta vizītēm izvairās pat tad, kad sākušās sāpēs, vai radies kāds bojājums, kas ievērojami mazina dzīves kvalitāti.

Veseli zobi un mutes dobums ne tikai nodrošina labāku pašsajūtu, bet arī svarīgs pienesums jūsu kopējai veselībai nākotnē, tāpēc neatlieciet zobārsta vizīti finansiālu apsvērumu dēļ, gluži pretēji, meklējiet visus iespējamos variantus parūpēties par savu veselību, lai tā vēlāk spētu rūpēties par Jums un Jūsu labsajūtu.

Viens no variantiem, kā saņemt naudu zobārsta apmeklējuma, ir noformējot aizdevumu. Visplašāk izplatītie aizdevumi zobārsta pakalpojumu apmaksai ir ātrai un patēriņa kredīts, jo to saņemšanai nav nepieciešama ķīla vai galvotājs, turklāt tie nerada ilgtermiņa kredītsaistības.

Aizņemoties naudu zobārstam, ar ātrā kredīta palīdzību, Jūs saņemsiet nelielu aizdevumu (no 50 līdz 1000 EUR), ar kura palīdzību apmaksāt Jums nepieciešamo zobārstniecības pakalpojumu. Ātrā kredīta atmaksas termiņš ir līdz 30 dienām, līdz ar to šis aizdevuma variants ir piemērots gadījumiem, pēkšņu zobu sāpju vai citu mutes dobuma problēmu gadījumā.

Ja zobārstu pakalpojumi nepieciešami vairāk kārt vai arī prognozētās pakalpojumu izmaksas sastāda lielu naudas summu, kuru nevarat atļauties veikt vienā maksājumā, izvēlaties patēriņa kredītu, kas paredz aizdevuma atmaksu ar vairāku maksājumu palīdzību. Patēriņa kredīta gadījumā Jums būs iespēja aizņemties no 50 līdz 10 000 EUR ar atmaksas termiņu no 2 mēnešiem līdz pat 5 gadiem.

Cits variants ir Vivus.lv ātrais patēriņa kredīts, kurš piedāvā aizņemties summas – gan īstermiņa, gan ilgtermiņā. Vivus.lv aizdod no 50 eiro līdz 3000 eiro ar atmaksas termiņu līdz pat 48 mēnešiem.

Visus kredīta veidus iespējams noformēt tepat internetā, pirms tam izvēloties Jums izdevīgāko aizdevēju un tā piedāvājumu.

Aizņemieties atbildīgi un rūpējieties par savu veselību jau laikus!

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *