Naudas avanss

Organizēt līdzekļus, lai risinātu īstermiņa finanšu krīzi nav tik vienkārši, kā šķiet. Šāda veida apstākļi parasti uzrodas mēneša vidū, kad Jūsu nākamā algas diena joprojām ir tālu. Taču tagad Jūs varat iegūt palīdzību no izdevīgās aizdevumu shēmas avansu veidā. Šī finanšu shēma garantē monetāro palīdzību īsā laikā, tādējādi palīdzot Jums tikt galā ar jebkuru steidzamu nepieciešamību, piemēram, medicīnas rēķinu, telefona rēķinu, mājas un automašīnas remonta apmaksu un daudz ko citu.

Saņemt naudu

Avansa summa Jums būs pieejama uz īsu laika periodu – no 1 līdz 30 dienām. Atmaksas termiņu var pagarināt. Atmaksas termiņa pagarināšana ir par maksu un pagarināt nepieciešams tikai situācijās, kad ir problēmas ar naudas atmaksu. Summa parasti ir diapazonā starp Eur 1 līdz Eur 3000. Tas nozīmē, ka tas ir īstermiņa kredīts, kuru var saņemt Latvijas Republikas iedzīvotāji ar nevainojamu kredītvēsturi.

Lai varētu pretendēt uz avansu, ir daži kritēriji, kas ir jāizpilda.

Tie ir šādi:

  • Nevainojama kredītvēsture;
  • Derīgs un aktīvs bankas konts;
  • Aizņēmējam ir jābūt vairāk nekā 18 gadus vecam;
  • Aizņēmējam ir jābūt LR pastāvīgam iedzīvotājam.

Prasības ir ļoti minimālas.

Šie ātrie kredīti jeb avansi tiek apstiprināti ar nedaudz augstu procentu likmi. Tas ir tāpēc, ka summa tiek apstiprināta bez ķīlas un galvojuma uz īsu laika periodu. Tas ir iemesls, kāpēc Jums vajadzētu izmantot šo iespēju tikai ārkārtas situācijās un īstermiņa vajadzībām.

Naudas avanss

Avanss  ir pieejams arī internetā. Patiesībā, pieteikšanās internetā tiek uzskatīta par drošu un uzticamu. Nav nepieciešamas gandrīz nekādas formalitātes, jo viss, kas Jums jādara, ir jāaizpilda vienkārša pieteikuma veidlapa. Turklāt, salīdzinot aizdevēju piedāvājumus, Jums būs iespēja atrast visizdevīgākās procentu likmes un piedāvājumus.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *