No kā der uzmanīties ātro kredītu ņēmējiem

Ātrais kredīts ir daudz apspriests pakalpojums, taču šajā rakstā vairāk pievērsīsimies blakusapstākļiem – ko der zināt par ātrajiem kredītiem, pat ja tos negrasāties aizņemties. Šāds apkopojošs raksts vajadzīgs, jo sabiedrībā palaikam uzplaiksnī dažādi stāsti par to, kā cilvēki tiek apkrāpti vai nonāk neveiklās situācijās, saistītās ar ātrajiem kredītiem.

1. Nedodiet nevienam savus personas datus un pieeju bankas kontam.

Palaikam Latvijas mediju telpu pāršalc ziņas par to, kā dažādi cilvēki tikuši apkrāpti, iedodot kādam nepazīstamam cilvēkam pieeju, piemēram, tukšam bankas kontam. Lieta tāda, ka bankas kontā vajag atrasties tikai vienam santīmam, lai kāds varētu paņemt ātro kredītu uz jūsu vārda, tāpēc uzmanieties no interesantiem piedāvājumiem, kuros kāds liek jums, piemēram, uztaisīt jaunu bankas kontu un nodot tā detaļas.

2. Neaizņemieties ātro kredītu, ja vēlaties tuvākajā laikā kandidēt uz bankas izsniegtu kredītu.

Bankas pārbauda jūsu kredītvēsturi, un maksājumi no ātro kredītu devējiem ir automātiska sarkanā gaisma jebkuriem centieniem saņemt kredītu no bankas uz aptuveni 3-6 mēnešiem. Tas ir “uzpeldējis gaismā” saistībā ar to, ka vairākos gadījumos ģimenēm nācies atlikt kredīta paņemšanu, jo to atvases nodarbojušās ar “10Ls darījumu”, kura ietvaros varēja saņemt 10 latus, piesaistot draugus – arī ģimenes locekļus.

3. Neaizņemieties ātro kredītu, lai atdotu citus kredītus.

Cilvēki vienmēr šo aizmirst! Ja jums jau ir tekoši aizdevumi, piemēram, bankā vai pie citiem ātro kredītu devējiem, tad nekad, nekad nevajag aizņemties ātro kredītu. Ja ir kāds drošs ceļš uz problēmām ar ātrajiem kredītiem, tad tas ir aizņemšanās, lai atdotu citu kredītu. Nedariet, lūdzu, tā!

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *