Nordea kredītkartes

Nordea banka, tāpat kā citas bankas piedāvā dažāda veida kredītkartes, kas atšķiras pēc to sniegtajām priekšrocībām, kā arī lietošanas noteikumiem.

Nordea kredītkaršu klāstā atrodamas:

  • Patēriņa kredītkarte – tā līdzīgi, kā patēriņa kredīts, domāta neparedzētiem pirkumiem veikalos un internetā. Karti iespējams lietot pirkumiem, bez komisijas maksās gan Latvijā, gan ārzemēs. Par katru pirkumu virs 7 EUR tiek piešķirts punkts – sakrātos punktus vēlāk iespējams apmainīt pret dažādām dāvanu kartēm un dāvanām. Minimālais kredītlimits 150 EUR, maksimālais divu mēnešalgu apmērā vai līdz 12 000 EUR.
  • Stockmann MasterCard kredītkarte – šī kredītkarte darbojās gan kā atlaižu un privilēģiju karte visos Stockmann veikalos, gan arī kā starptautiski atzīta kredītkarte. Šai kredītkarte nav jāmaksā gada maksa. Kartei darbojas bezprocentu kredīts līdz 55 dienām. Minimālais kredītlimits 150 EUR maksimālais 2 mēnešalgu apmērā vai līdz 12 000 EUR.
  • PINS kredītkarte – karte domāta aktīviem kredītkaršu lietotājiem, kā arī cilvēkiem, kas daudz ceļo. Par katru iztērēto 1,50 EUR tiek saņemts viens PINS punkts, sakrātos punktus iespējams apmainīt pret dāvanām, kā arī ceļojumiem.  Karte pieejams bez kredītlimita.
  • Zelta kredītkarte – karte piedāvā dažādas ekskluzīvas iespējas, kas citu kredītkaršu klientiem nav pieejamas. Kartes kontā iespējams ieskaitīt arī savus privātos līdzekļus.
  • MasterCard Platinum – prestižākām no Nordea kredītkartēm. Kartei pievienotas daudz un dažādas priekšrocības ieskaitot atpūtu vairāk kā 300 lidostu VIP zonās.
Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *