Ondo ātrais kredīts

Ondo.lv ir jauns nebanku kredītdevējs, kas piedāvā aizņemties nelielas naudas summas uz neilgu laiku. Ondo.lv sācis darbību tikai 2014. gada septembrī, taču tas ir licencēts un draudzīgs aizdevējs, kas kredītu izsniedzis ne vienam vien klientam. Šajā rakstā apskatīsim, kādas ziņas pieejamas par šo kredītdevēju, kā arī kādēļ vērts no šī kredītdevēja aizņemties.

Saņemt Ondo.lv ātro kredītu

Saņemt ātro kredītu

Neaizmirstiet par pirmo kredītu bez % maksas un atbildīgu aizņemšanos!

Ondo.lv – drošs, licencēts aizdevējs

Ondo.lv ir saņēmis Patērētāju tiesību aizsardzības centra izsniegtu licenci, kas ļauj veikt kreditēšanas pakalpojumus patērētājiem Latvijas teritorijā. Tāpat ondo.lv ir Latvijas Nebanku kredītdevēju asociācijas biedrs, tādēļ tiek regulēta gan uzņēmuma attieksme un rīcība pret klientiem, gan tas, kādā kārtībā tiek veikti aizdevumi. Ondo.lv piedāvā īstermiņa patēriņa kredītu, kas pazīstams arī kā “ātrais kredīts”. Pakalpojuma svarīgākās īpašības:

 • Maksimālā summa – 425 eiro;
 • Maksimālais termiņš – 30 dienas;
 • Pirmais aizdevums līdz 300 eiro bez % maksas;
 • Aizdevums pieejams no 7 rītā līdz 11 vakarā;
 • Pakalpojumam pozitīvs vērtējums – 540 lietotāji novērtējuši ondo.lv pakalpojumus ar 4,5 zvaigznēm no 5.
 • Aizdevuma pieprasījums tiek izvērtēts 10 minūšu laikā, un 98% gadījumu to saņemsit tās pašas dienas ietvaros;

Jābūt vismaz 20 gadus vecam ar aktīvu mobilā telefona pieslēgumu, kā arī ar labu kredītvēsturi un aktīvu bankas kontu kādā no Latvijas bankām (ar to tiek pierādīta jūsu identitāte);

Iespējams kredītu pagarināt, par to samaksājot pagarināšanas maksu (kā pie citiem kredītdevējiem).

Kad aizņemties no ondo.lv?

Ondo.lv

No ondo.lv varat aizņemties gadījumos, kad gadījies kāds neparedzēts finanšu iztrūkums, piemēram, ja nepieciešams samaksāt santehniķim, vajag naudu zālēm vai automašīnas servisam. Svarīgi aizņemties tikai tad, kad esat drošs, ka varēsit aizdevumu atmaksāt. Tā kā ondo.lv piedāvā pirmajā reizē aizņemties bez pārmaksas (t.i., paņemot kredītu līdz 300 eiro, ja tos atdodat laikā, var atdot to pašu summu), šis aizdevējs ir izdevīgs tiem, kas jau kādreiz ir izmantojuši cita kredītdevēja pakalpojumus, bet vēlas vēlreiz aizņemties bez pārmaksas. Atsauču sistēma (katram klientam ir iespēja novērtēt aizdevēja “sniegumu”) savukārt liecina, ka uzņēmums ne tikai klausās savos klientos, bet arī nebaidās dot tiem iespēju izpaust savu viedokli caur viņu pašu veidotu platformu.

Ondo.lv ātro kredītu piedāvājums
 • Kredīts apjomā no 50 līdz 425 eiro;
 • Gada procentu likme – 179%;
 • Pirmais aizdevums bez procentu maksas;
 • Kredīts pieejams LR iedzīvotājiem no 20 līdz 75 gadu vecumam;
 • Pagarināšanas maksa ir 8.8%.
 • Piedāvā mājaslapā apskatīt klientu atsauksmes.

Lai saņemtu kredītu, jums jābūt labai kredītvēsturei, mobilajam telefonam, e-pasta adresei (uz to tiek sūtīts rēķins), kā arī bankas kontam kādā no Latvijas bankām. Lai apstiprinātu reģistrāciju šim pakalpojumam, jums jānosūta 1 eiro cents uz uzņēmuma kontu. Tas tiek prasīts, lai pierādītu jūsu identitāti. Aizdevumu varat saņemt katru dienu no 7 rītā līdz 11 vakarā. SwedBank, Citadele, Nordea un DNB bankas klienti var naudu saņemt līdz pat 10 minūšu laikā (98% gadījumu), ja tas tiek pieteikts Ondo.lv darba laikā.

Aizdevumu var atteikt, ja jums ir nenokārtotas parādsaistības pie citiem kredītdevējiem, ja esat norādījis kļūdainus datus, kā arī citos gadījumos. Aizdevumu varat atmaksāt no jebkuras bankas konta, turklāt atmaksu varat veikt arī pa daļām.

Kā noskaidrojās, ondo.lv ir gan izdevīgs, gan ātrs, gan mūsdienīgs kredītdevējs, kuram turklāt vēl ir vajadzīgā licence, kas pierāda kredītdevēja apņēmību strādāt droši un nopietni. Ondo.lv kredītlikmes ir salīdzinoši izdevīgas, taču vislielāko labumu no tā varēs gūt kredītņēmēji, kas vēlas izmantot 1. aizdevumu bez pārmaksas. Ondo.lv piemērots visiem, kam vajadzīgs īstermiņa aizdevums un kas spējīgi to atdot noteiktajos termiņos. Rosinām rūpīgi izvērtēt savas iespējas kredītu atdot, kā arī vienmēr uzturēt dialogu ar kredītdevēju gadījumā, ja tomēr radušās grūtības ar kredīta atmaksu.

Aizņemieties atbildīgi


Ondo.lv ir ērts un diezgan izdevīgs kredītdevējs, kura kredītu likmes ir vismaz Latvijas standarta līmenī, ja ne izdevīgākas par vidējo. Tieši tāpēc jo īpaši vairāk vērības jāpievērš līguma noteikumiem, kā arī jāizvairas no vieglprātīgas aizņemšanās. Patērētāju tiesību aizsardzības centra pētījumi liecina, ka 44% kredītņēmēju neatdod bezprocentu kredītu laikā. Tas liecina, ka, lai gan visumā akcija patērētājiem ir ļoti izdevīga, tā var arī mudināt aizņemties bez jebkāda apdoma. Šo un citu iemeslu (parāds nav brālis, vēsta, iespējams, mīklainākā latviešu paruna) dēļ iesakām rūpīgi jo rūpīgi apdomāt, vai kredīts patiešām nepieciešams.

Komentāri (2)

ALDIS

October 26th, 2014 at 7:37 pm    


300eu

Arnolds

October 28th, 2014 at 7:13 am    


300 eur ir bez procentu maksas – atmaksā paņemto!

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *