Ondo.lv lojalitātes programma

Ondo.lv lojalitātes programma ir jaunums, ko ieviesis šis aizdevējs. Lojalitātes programma dod iespēju sakrāt pat 100% atlaidi nākamā aizdevuma komisijas maksai. Ja sakrāsi 100% atlaidi, tad varēsi aizņemties bez procentiem – atmaksā tik, cik aizņēmies.

Krāj Ondo.lv punktus un iegūsti dažādas atlaides līdz pat 100% ātra kredīta komisijas maksai:

  • 1000 punkti – 20% atlaide komisijas maksai;
  • 1500 punkti – 50% atlaide komisijas maksai;
  • 3000 punkti – 100% atlaide komisijas maksai.

Kā sakrāt Ondo.lv punktus?

Punktus krāj pastāvīgie klienti, kuri izmanto Ondo.lv kredītus. Tas ir labs un ieteicams risinājums, ja Jūs aizņematies ātro kredītu pie dažādiem aizdevējiem, kā esošs klients. Visieteicamākais ir pirmais kredīts bez procentu maksas – atmaksājiet tik, cik aizņēmāties, ja ievērojāt līguma noteikumu – nekavējot atmaksas termiņu.

1 eiro pamata summa = 1 punkts

1 eiro papildus summa = 1 punkts

Itkā nav daudz, bet laikā atdots aizdevums (nekavējot atmaksu), Jūs saņemsiet vēl 100 punktus, kas ir solis tuvāk 100% atlaidei nākamā kredīta komisijas maksai.

Svarīgi atcerēties, ka punktus saņems arī tie klienti, kuri ir aizņēmušies izmantojot kādu no īpašajām atlaidēm. Programmā piedalās tikai tie klienti, kuri akceptē “Jaunumu” saņemšanu. Uzkrāto atlaižu procentu iespējams apskatīt savā lietotāju profilā. Pilnīgu informāciju meklējiet tikai un vienīgi ”Ondo.lv aktualitātes”.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *