Ondo.lv pirmais kredīts bez procentiem

Latvijā ļoti populāri ir ātrie kredīti. Viens no iemesliem kas tos padara tik populārus ir iespēja saņemt pirmo kredītu nemaksājot par to komisijas maksu vai procentus. Lielākā daļa Latvijas aizdevēju piedāvā iespēju saņemt šādu kredītu bez procentiem. Savā būtībā, tas ir mārketinga triks, reklāmas akcija kas tā arī iesākās. Izvērtējot jauno klientu pieplūdumu un pozitīvās atsauksmes, ātrie kredīti šo iespēju ir ieviesuši par pastāvīgu iespēju.

Ondo.lv

Ondo.lv ir viens no šādiem aizdevējiem, kas piedāvā iespēju saviem jaunajiem klientiem saņemt kredītu par to nemaksājot procentus, vai komisijas maksas. Šis piedāvājums attiecas uz kredītiem līdz 300 Eiro, bet tā kā, pirmais kredīts tāpat ir pieejams tiktai 300 Eiro apmērā, tad pirmo visi saņem bez procentiem. Tātad, ja jūs esat jauns šī uzņēmuma klients un jums ir nepieciešams aizņemties, piemēram, 150 Eiro uz 30 dienām, tad, pēc šīm 30 dienām jums būs jāatmaksā tikai tā summa, ko aizņēmāties, proti, 150 Eiro.

Salīdzināt labākos aizdevējus

Šāds piedāvājums ir ļoti izdevīgs situācijās, kad jums ir nepieciešama salīdzinoši neliela naudas summa kādiem neparedzētiem izdevumiem vai pirkumiem. Ja jūs šos izdevumus veiktu neatkarīgi no citiem apstākļiem, bet nevarat konkrētajā brīdī to darīt, šāds kredīts var būt pat ļoti izdevīgs. Jūs varat aizņemties nepieciešamo, bet jums nenāksies par to pārmaksāt. Varat atrisināt problēmas ātrāk, ērtāk un izdevīgāk.

Protams, tas vien ka kredītam netiek piemēroti procenti vēl nenozīmē, ka tas būs pilnīgi bezmaksas. Ja jums radīsies sarežģījumi ar šī kredīta atmaksu jums ir jārēķinās ar papildus izdevumiem. Ja nevarat samaksāt noteiktajā laikā, jūs varat pagarināt atmaksas termiņu, tas gan ir maksas pakalpojums. Bet, ja jūs nevarat kredītu atmaksāt, to nepagarināt vai rīkojaties kā citādi, rodas parāds, par to tiek piemēroti soda procenti, tas var izvērsties par patiesi dārgu un nepatīkamu pasākumu. Kā redzat, tas vien, ka aizdevumam netiek piemēroti procenti vēl nenozīmē, ka tas būs bezmaksas, ja kaut kas noies greizi, tas var maksāt pat ļoti dārgi. Tieši šī iemesla dēļ, katrs kredīts ir rūpīgi jāpārdomā un jāapsver.

Atcerieties, ka Ondo.lv, tāpat kā pārējie aizdevēji, piedāvā šo iespēju tikai tādēļ, lai piesaistītu jaunus klientus. Šī ir reklāma ar mērķi pelnīt un tā ir diezgan iedarbīga, aizņemoties vienreiz, pastāv lielāks risks to darīt atkārtoti. Tieši tāds ir aizdevēju mērķis ne tikai palīdzēt mums, bet arī iegūt pastāvīgus klientus. Tas, protams, nav nekas slikts, bet šādas, ilglaicīgas, attiecības var būt diezgan bīstamas. Arī šis aizdevējs mudina savus klientus aizņemties atbildīgi, bezmaksas kredīts vēl nav noteicošais iemesls to paņemt.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *