Opencredit ātrais kredīts

Ja Tev ir nepieciešami papildus līdzekļi, tad Opencredit var būt viens no variantiem, kur paņemt ātro kredītu internetā tikai 15 minūšu laikā.  Tiek piedāvātās naudas summas no Eur 50 līdz pat Eur 1500. Opencredit piedāvā visiem jaunajiem klientiem, kuri aizņemas pirmo reizi: pirmo kredītu bez procentiem – atmaksā tikai tik, cik paņēmi, jo kredīts ir bez procentiem un komisijas maksas.

Aizņemties no Opencredit

Opencredit ātrais kredīts

Opencredit naudu aizdod Latvijas republikas iedzīvotājiem (gan pilsoņiem, gan nepilsoņiem) ar pastāvīgu dzīves vietu. Jums nedrīkst būt kavēti maksājumi citur un pārkāptas parādsaistības – Opencredit ātrais kredīts tiek izsniegts ar nevainojamu kredīta vēsturi.

Kas jāzina aizņēmējiem:

  • Lai saņemtu kredītu, nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums
  • Pirmajā reizē Tu vari aizņemties līdz Eur 350 (ja esi vecumā no 20 līdz 70 gadiem);
  • Pirmais kredīts ir bez procentiem – bez procentiem, bez komisijas maksas;
  • Reģistrācijas maksa (bankas konta identifikācija)  – 0.01 Eur;
  • Obligāta prasība – oficiāla darba vieta vai oficiāli regulāri ienākumi;
  • Jābūt nevainojamai kredīta vēsturei, lai varētu saņemt naudu no Opencredit aizdevēja;
  • Vajadzīgs bankas konts, e-pasta adrese un mobilais tālrunis;

Par Opencredit ātro kredītu apjomu

OpenCreditNe visi var saņemt Opencredit ātro kredītu Eur 1500, jo ātrā kredīta summa ir atkarīga no Jūsu maksātspējas. Opencredit piedāvā ātros kredītus bez ķīlas un galvojuma no Eur 50 līdz Eur 1500. Pirmais kredīts līdz 350 eiro ir bez procentiem. Opencredit izsniedz ātros kredītu no 20 līdz 70 gadiem. Opencredit izsniedz ātro kredītu atkarībā no klienta maksātspējas. Ja Jūs nevarēsiet atļauties (pēc Opencredit domām) tik lielu kredītu, cik esat pieteikuši, tad Opencredit aizdevējs var piedāvāt citu summu.

Opencredit piedāvā ātro kredītu bez ķīlas, bez galvojuma un izziņām no darba vietas. Tiek izsniegts ar darba vietu vai oficiāliem regulāriem ienākumiem.

Kā atmaksāt ātro kredītu

Ja Tev nav problēmas ar kredīta atdošanu Opencredit uzņēmuma, atmaksā visu naudu noteiktajā termiņā. Ja šobrīd (atmaksas termiņa beigās) nespēj atmaksāt visu naudas summu, kura jāatdod Opencredit uzņēmumam, pagarini ātrā kredīta atmaksas termiņu. Tas ir pagaidu risinājums, kas dod iespēju atlikt ātrā kredīta atmaksas termiņu uz aizdevēja piedāvātajiem termiņiem. Ātrā kredīta atmaksas termiņa atlikšanu der izmantot tikai tad, ja nespējat atdot visu naudu paredzētajā atmaksas termiņā.

Ātrie OpenCredit kredīti tiek izsniegti katru dienu no 8:00 līdz 22:00. Ja pieteikums tiek iesniegts ārpus OpenCredit uzņēmuma darba laika, tad naudas pārskaitījums tiks izpildīts Opencredit darba laikā rindas kārtībā.

Opencredit ātrais kredīts

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *