Overdrafts

Overdrafts ir bankas aizdevums, kas noteikta limita ietvaros tiek piešķirts kā papildus līdzekļi klienta bankas kontā.

Overdrafts ir kaut kas līdzīgs ātram naudas aizdevumam un tiklīdz jūsu konta atlikums ir iztērēts, overdrafts sniedz iespēju turpināt veikt pirkumus, norēķināties par pakalpojumiem un izņemt skaidru naudu bankas automātos arī gadījumos, kad jūsu personīgie līdzekļi ir iztērēti. Overdraftu piedāvā tādas bankas, kā Seb, Parex, DNB nord, Swedbank un citas bankas.

Overdrafta plusi

Pastāvīgi pieejami papildu naudas līdzekļi. Overdrafts nav bezlimita un limiti noteiks Jūsu izvēlētā banka atkarībā no jūsu ienākumiem. Šis kredīts būs noderīgs jebkuriem plānotiem vai neplānotiem izdevumiem, jo tā izmantošanas mērķis nav stingri noteikts. Swedbank piedāvā overdrafta līdzekļus izmantot krājumu un debitoru finansēšanai, tādējādi piedāvāt Jūsu klientiem plašāku preču klāstu un izdevīgākus apmaksas noteikumus.

Overdrafta Mīnusi

Nepieciešami papildus dokumenti, kā piemēram, regulāro ienākumu apliecinoši dokumenti. Var būt nepieciešams galvotājs, VID izziņa par nodokļu nomaksu, kas ir atkarīgs no bankas un tās prasībām.

Kredītu var atļauties tikai cilvēki ar stabiliem un regulāriem ienākumiem. Pirms aizņemies rūpīgi izvērtē savas spējas atmaksāt kredītu, izvērtē vai spēsi nākotnē atmaksāt ikmēneša maksājumus.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *