Par mums

KreditsSMS piedāvā salīdzināt ātro kredītu sniedzējus (īstermiņa kredītus), kas dod iespēju mūsu apmeklētājiem aizņemties ātrāk, ērtāk, drošāk un izdevīgāk. KreditsSMS Jums sniegs vērtīgus padomus, atbildes uz Jums interesējošiem jautājumiem un informēs par izdevīgākajiem kredītu piedāvājumiem.

Internets ir tik plašs un pieejams medijs, ka tas satur veselu virkni aizdevēju, no kuriem potenciālajam aizņēmējam ir ērti izvēlēties labāko viņa vai viņas vajadzībām. Sakarā ar plašajām iespējām, kas personai ir, meklējot ātros kredītus internetā (SMS kredītus internetā), cilvēks var salīdzināt noteikumus un nosacījumus, kas atbilst viņa vai viņas vajadzībām. Turklāt, personai ir arī iespēja aplūkot daudz un dažādas procentu likmes un atmaksas grafikus, kas ir pieejami KreditsSMS interneta vietnē.  No tiem persona var izvēlēties tos, kas ir pieejamākie un izdevīgākie viņam. Faktiski, KreditsSMS pat ļauj personai salīdzināt katra aizdevēja priekšnoteikumus, kas pieejami interneta vietnē un pēc tam izvēlieties to, kas liekas saprātīgākais.

Persona, kas meklē labāko aizdevēju internetā, atradīs apmeklētāju atsauksmes, kuras nevilcinoties sniegs atsauksmes un komentārus, kuri jau ir izmantojuši aizdevēja pakalpojumus. Tāpēc potenciālajam aizņēmējam arī kļūst vieglāk atrast uzticamu aizdevēju. Tādējādi secinājums ir tāds, ka KreditSMS ir lieliska vieta, kur meklēt labāko ātro un SMS kredītu, kas arī ir noteikumus un nosacījumus, kas atbilstu potenciālajam aizņēmējam.

Ātrais kredīts ir neliels kredīts īstermiņa risinājumiem. Zemāk vari izlasīt dažus piemērus, kad labāk ātro kredītu neaizņemties.

Atbildīga aizņemšanās

Izvērtē, vai atmaksas brīdī Tev būs pieejama nauda, kuru atmaksāt aizdevējam. Izlasi līgumu un izpildi kredīta sniedzēja prasības, lai varētu saņemt ātro kredītu. Aizņemies gudri, lai ietaupītu un nesagādātu sev liekas problēmas.

Kas ir kreditssms.lv?

Kreditssms.lv ir kredītu salīdzināšanas portāls, kurā varat viegli izlemt, kurš jums pašlaik ir piemērotākais kredīts. Portālā ir salīdzināti 12 kredītdevēji, katram norādot maksimālo summu, gada procentu likmi, kā arī darba laiku, izsniegšanas laikus un minimālo/maksimālo kredītņēmēja vecumu. Kreditssms.lv ir ļoti viegli izmantot – vienkārši atrodiet sev interesējošo kredītdevēju un spiediet ‘Aizņemties’. Ja vēlaties uzzināt vairāk par kādu kredītdevēju, zem zaļās pogas atradīsiet pogu ‘Vairāk’.

Kā atrast labāko kredītdevēju kreditssms.lv?

  • Meklē izdevīgāko – Ja nepieciešams ātrais kredīts summā līdz 300 eiro, var izvēlēties gandrīz jebkuru kredītdevēju – tas ir, nav būtiskas atšķirības starp kredītdevējiem, kas piedāvā pirmo aizdevumu bez maksas summā līdz 300 eiro.
  • Meklē lielāko summu – Ja nepieciešams patēriņa kredīts līdz 3000 eiro, izdevīgākie būs Vivus un Credit24 piedāvājumi. Kredītdevējam Vivus pašlaik (2014. gada novembris) spēkā akcija, kas ļauj 90 dienas atlikt maksājumu. Tas ir labs risinājums, ja nepieciešama nauda, kuru varēsit atdot tikai pēc noteikta laika.
  • Meklē to, kas der tev – Piedāvājumu ir vesels raibums! No 18 gadu vecuma kredītu izsniedz tikai Credit24, taču no 20 gadu vecuma piedāvā jau vairāki aizdevēji. Citi aizdevēji ļauj atlikt kredīta maksājumu, bet vēl citiem ir labas procentu likmes. Tāpat visiem nav vienāds darbalaiks – ja nauda nepieciešama tūlīt pat, sameklē kreditssms.lv to, kas pašlaik strādā.

Kāpēc izmantot kreditssms.lv?

kreditssms.lv ir radīts apmeklētāju ērtībai, vienkopus apkopojot svarīgāko informāciju par lielāko daļu Latvijas kredītdevēju. Tas ir izdevīgi gan laika, gan naudas ziņā – jūs varat pāris sekundēs atrast izdevīgāko piedāvājumu. Tāpat kreditssms.lv atgādina, ka ātros kredītus un jo sevišķi patēriņa kredītu vajag ņemt tikai tad, kad tas patiešām nepieciešams. Statistika liecina, ka katrs trešais kredītņēmējs, ņemot distances kredītu, kavē kredīta maksājumu – apdomā droši, vai nevar gadīties, ka tu arī kļūsti par šādu trešo!