Populārākie Latvijas aizdevēji

Nav nekāds noslēpums, ka Latvijā, aizdevēju vidū, dominē ātro jeb patēriņa kredītu izsniedzēji, jo ātro kredītu saņemt ir pavisam vienkārši, turklāt tā pieteikšanai nav nepieciešama ķīla vai galvotājs.

Saņemt ātro kredītu no populārākajiem aizdevējiem

Saņemt ātro kredītu

Ātro kredītu piedāvājumu klāsts ir patiešām plašs, līdz ar to, bieži vien tajā nākas apjukt un lauzīt galvu par to, kurš no piedāvājumiem ir jums visatbilstošākais.

Kuri ir populārākie Latvijas aizdevēji?

Ātro kredītu vidū, kā populārākos Latvijas aizdevējus varētu minēt:

  • SMScredit.lv,
  • Vivus.lv,
  • Credit24,
  • Crediton,
  • Ferratum bank.

Visi aizdevēji apskatāmi šeit.

Kā jau zināms – populārākais ne vienmēr nozīmē labākais, taču popularitāte uzliek atbildību. Latvijas populārākie aizdevēji nes lielāku atbildību pret saviem klientiem un sabiedrību, tāpēc tiek veidoti izdevīgāki piedāvājumu, dažādas akcijas, kā arī uzlabots apkalpošanas serviss.

Izvēloties vienu no populārāko vai ne tik populāro aizdevēju klāsta, noteikti jāņem vērā jūsu šī brīža vajadzības un finansiālā situācija, kas arī galvenokārt nosaka to, kurš no piedāvājumiem jum būs visatbilstošākais un izdevīgākais.

Salīdzinot aizdevēju piedāvājumus pievērsiet uzmanību:

  • Maksimālajai un minimālajai kredīta summai – pievērsiet lielāku uzmanību aizdevējam, kurs piedāvā tieši jums nepieciešamo naudas summu.
  • Aizdevuma atmaksas termiņam – izvēlieties aizdevēju, kura norādītais atmaksas termiņš atbilst jums vēlamajam, izvēloties pārāk garu vai jūsu situācijai neatbilstoši īsu atmaksas termiņu, ir finansiāli neizdevīgi.
  • Akcijām – Noskaidrojiet vai aizdevējs nepiedāvā kādu akciju vai atlaidi, kas aizdevumu padarītu izdevīgāku
  • Komisijas maksa – izvērtējiet vai aizdevuma komisijas maksa ir izdevīga, salīdzinot ar citu aizdevēju piedāvājumiem.

Salīdzināt labākos aizdevējus

Pirmais kredīts bez procentu maksas

Ja aizņematies pirmo reizi, visizdevīgāk būtu griezties pie kāda no aizdevējiem, kas piedāvā saņemt pirmo kredītu bez procentu maksas, jeb atdot tādu pašu summu, kā aizņēmāties. Bezprocentu kredītu piedāvā gan populārākie, gan ne tik populārie aizdevēji, turklāt aizdevējs Crediton.lv, piedāvā bezprocentu aizdevumu saņemt uz 40 nevis 30 dienām, kā tas ierasts.

Pirms aizņemšanās, daži no populārākajiem kredītu izsniedzējiem, piedāvā saņemt bezmaksas finanšu konsultāciju, kas ļauj izvērtēt jūsu finansiālo situāciju jums pašam, kā arī noteikt, kāds ir izdevīgākais aizdevuma lielums un atmaksas termiņa garums.

Aizņemies atbildīgi.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *