Praktiska izvēle, kad nepieciešams neliels aizdevums

Mūsdienu straujais dzīves ritms nereti rada situācijas, kad svarīgu un neatliekamu pirkumu veikšanai pietrūkst naudas līdzekļu. Ja arī Tu esi nonācis situācijā, kad pēkšņi nepieciešami papildus naudas līdzekļi, bet līdz algai palikušas dažas dienas, šādā gadījumā Tev var palīdzēt Vivus.lv ātrais kredīts.

Vivus

Kas ir ātrais kredīts?

Ātrais kredīts ir īstermiņa aizdevums, kas ir paredzēts, lai Tev palīdzētu tikt galā ar negaidītām izmaksām. Tas tiek uzskatīts par īstermiņa kredītu, jo pēc būtības tā atmaksa ir paredzēta, saņemot nākamo algu.

Kā tas strādā?

Lai gan uzkrājumu veikšana un budžeta plānošana vienmēr ir ļoti gudrs un pārdomāts solis, ne vienmēr Tu varēsi sagatavoties jebkurai dzīves situācijai. Tāpēc nebanku kreditori, kā, piemēram, Vivus.lv, piedāvā aizņemties naudu situācijās, kad negaidīti izdevumi Tevi ir pārsteiguši nesagatavotu.

Vivus.lv piedāvā saviem klientiem ļoti ērtā un vienkāršā veidā pieteikties ātrajam kredītam, izpildot tikai 3 vienkāršus soļus:

  1. Tev ir nepieciešams reģistrēties Vivus.lv mājaslapā un aizpildīt kredīta pieteikuma anketu, norādot vēlamā aizdevuma lielumu un termiņu;
  2. Pēc reģistrācijas Tev būs jāpārskaita 0.01 eiro uz kredītdevēja kontu, tādā veidā apstiprinot savu bankas kontu;
  3. Pēc tam, kad būsi pārskaitījis reģistrācijas maksu, Vivus.lv kredītspeciālisti izvērtēs Tavu kredīta pieteikumu un dažu minūšu laikā sniegs atbildi par kredīta piešķiršanu. Šis solis Tev ir naudas saņemšana.

Kāpēc izvēlēties tieši Vivus.lv ātro kredītu?

Šobrīd nebanku kreditoru, kas izsniedz ātros kredītus, ir ļoti daudz, tādēļ svarīgi ir izvēlēties sev piemērotāko aizdevēju. Kā galvenās Vivus.lv priekšrocības var minēt:

  • Maksimālā aizdevuma summa ir 1500 eiro, arī aizņemoties pirmo reizi;
  • Kredīta atmaksas termiņš var būt pat 24 mēneši;
  • Aizdevuma pieprasījums tiek izskatīts bez komisijas maksas;
  • Lielākajā daļā gadījumu ātrais kredīts klientam tiek piešķirts ne ilgāk kā 30 minūšu laikā;
  • Katram klientam tiek izveidots savs tiešsaistes profils, kuram var piekļūt jebkurā brīdī, un, izmantojot to, Tu vari sekot līdzi savam maksājumu grafikam, kā arī iepazīties ar dažādām individuālām atlaidēm vai īpašiem piedāvājumiem;
  • lv ātrais kredīts tiek piešķirts pārliecinoties par Tavu kredītvēsturi, kā arī piedāvā konsultācijas katram klientam, lai nodrošinātu atbildīgas aizņemšanās principu ievērošanu;
  • lv ir uzticams aizdevējs, jo darbojas ātro kredītu nozarē jau vairāk nekā 5 gadus, kuru laikā ir izveidojis labu reputāciju.
Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt aizdevumu!

Ja esi nolēmis pieteikties Vivus.lv ātrajam kredītam, vispirms izvērtē, cik liela naudas summa Tev ir nepieciešama, vai šo naudas summu nav iespējams aizņemties no draugiem vai ģimenes locekļiem, vai būsi spējīgs veikt ikmēneša maksājumus, kā arī pirms līguma parakstīšanas rūpīgi iepazīsties ar visiem kredīta ņemšanas līguma nosacījumiem. Vienmēr aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt kredītu laikā!

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *