SAF kredīts

Studentu atbalsta fonda ātrais kredīts vai arī kredīts, kas palīdzēs studentiem saņemt aizdevumu līdz 200 latiem ar maksimālo aizņemšanās laiku uz 18 mēnešiem. Tie ir īstermiņa kredīti, kas domāti studentiem. Aizņemties var no 20 latiem līdz 200 latiem.

Kredītu var saņemt aizpildot pieteikumu elektroniski, telefoniski vai ierodoties studentu atbalsta fonda ofisā, tad studentu atbalsta fonds izskatīs pieteikumu un zvanīs, lai sniegu informāciju par savu lēmumu, kas varētu būt par labu kredīta izsniegšanai vai par sliktu kredītu izsniegšanai. Ja lēmums ir pozitīvs, tad jāņem pase, izziņa no mācību iestādes, kā arī konta numurs un jādodas uz studentu atbalsta fonda klientu apkalpošanas centru, lai tajā noslēgtu līgumu.

Iepērcies un maksā vēlāk

Studentu atbalsta fonds papildus piedāvā iegādāties elektroniku par to maksājot vēlāk. Tas var būt portatīvais dators, fotoaparāts vai vienkārši USB flash atmiņas karte. To visu iespējams pasūtīt studenta atbalsta fonda mājas lapā. Studentu atbalsta fonds aizdevumu preces iegādei piedāvā līdz 200 latiem, ja preces cena pārsniedz 200 latus, tad starpība ir jāiemaksā kā pirmā iemaksa.

Pirmais kredīts bez maksas

Pirmais kredīts bez maksas no studenta atbalsta fonda pagaidām netiek piedāvāts. Pirmais kredīts bez maksas ir ļoti labs risinājums, jo tas ļauj nemaksāt ne santīma par aizņemšanos. Pirmo kredītu bez maksas piedāvā vairāki Latvijas kredīta sniedzēji. Tātad ja arī Tevi interesē pirmais kredīts bez maksas – izmanto šo iespēju jau tagad!

Aizņemies atbildīgi un izvērtē savas spējas atmaksāt kredītu, līzingu vai ko citu, jo ar naudu un kredītiem vajag apieties apdomīgi.

Komentāri (3)

Stephane

November 3rd, 2012 at 6:17 am    


Manuprāt, tam nav lielas nozīmes, ka palces lielāku neapliekamo nodokli, jo cenas precēm un pakalpojumiem tik un tā, kā parasti pieaugs un cilvēki turpinās skaitīt santīmus, lai varētu izdzīvot līdz nākamajai algai.Mūsu valstī ir diezgan interesanta finašu politika un plānošana, vienā vietā samazina nodokļus, bet citā vietā tadas summas grāb ka šausmas. Kāpiemēru varu pievest, nesen saskāros ar nekustamā īpašuma darījumiem un biju šokā. Manam paziņai uzdāvināja īpašumu un viņam no šī īpašuma katastra vērtības nācās samaksāt 15% valstij nodokļus, es brīnos ja valsts saņem tādas summas no nodokļiem, tad kāpēc Latvija dzīvo vienos parādos?!?!?

Armands

March 4th, 2014 at 8:25 am    


Ladies velos kreditu 250ero vai var dabut

Arnolds

March 4th, 2014 at 8:36 am    


Jāatbilst tikai pāris prasībām un 250 eiro kredīts būs rokās!

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *