Saņem pirmo kredītu bez procentu maksas

Pirmā reize vienmēr ir vislabākā – vismaz ja ne vislabākā, tad tāda, kuru nekad neaizmirsīsi. Tas pats arī ar ātrajiem kredītiem.

Kad vēlies noformēt savu pirmo ātro kredītu, nepārsteidzies un atrodi pašu, pašu labāko piedāvājumu! Liela daļa kredītdevēju ne tikai noformē pirmos kredītus bez % maksas, bet arī dod jauniem klientiem papildus atlaides, kinobiļetes un citus labumus. Fakts, ka pirmo aizdevumu vairākums kredītdevēju sniedz bez % maksas, paver patērētājiem jaunas iespējas, par kurām arī runāsim šajā rakstā.

Pirmais kredīts bez % maksas – nomaksā rēķinus ar aizdevumu, kas nemaksā ne centa

Ja jāatdod tikpat daudz, cik aizņēmāties, ātro kredītu var izmantot, lai segtu rēķinus, nomaksātu parādus vai vienkārši kaut ko iegādātos. Neapmaksājot rēķinus norādītajā laikā, iespējams, būs jāmaksā līgumsods. Izvairieties no tā, nomaksājot to ar savu pirmo ātro kredītu. Arī tad, ja esi no kāda aizņēmies naudu, bet algas diena vēl jāgaida, ar ātro kredītu vari nomaksāt naudu, nepalielinot savus zaudējumus.

Vērts pieminēt arī to, ka tad, kad esat izmantojis iespēju pirmo kredītu saņemt bez % maksas, jūs varat vienkārši nomainīt kredītu sniedzēju. Šī iemesla dēļ iesakām vienmēr meklēt “jaunus ūdeņus”, kad izmantojat ātro kredītu.

Īpašie piedāvājumi

Skatīt jaunumus! Šīs akcijas ir noslēgušās!

Neaizmirstiet arī meklēt labākos piedāvājumus – piemēram, vēl pavisam nesen kredītu sniedzējs crediton ļāva atdot par 5% mazāku summu, nekā aizņēmāties; arī, piemēram, smscredit.lv hokeja čempionāta laikā piedāvāja desu picu no “Pica LuLū” tiem, kas aizņēmās kredītu pirmoreiz.

Šādi īpašie piedāvājumi liecina par pieaugošo kredītu izdevīgumu patērētājiem, kā arī konkurenci ātro kredītu devēju starpā; tā kā piedāvājumi gandrīz vienmēr ir ļoti izdevīgi, iesakām tos pameklēt cītīgāk, pirms noformējat savu pirmo ātro kredītu.

Nodrošinies pret ķibelēm – izvērtē savas iespējas atmaksāt kredītu!

Kaut arī šādi piedāvājumi patērētājiem ir tikai izdevīgi, aizņemies gudri un izpēti sastādīto līgumu.

Gadījumā ja nokavēsi kredīta atdošanas termiņu, tev visdrīzāk būs jāmaksā tādi procenti, kā no parastā aizņēmuma. Izvērtē savas iespējas atdod naudu pareizajā termiņā un no ātrajiem kredītiem būsi tikai ieguvējs.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *