Saņemt bezprocentu kredītu

Bezprocentu kredīts, šķiet kā kaut kas nereāls, taču mūsdienās izplatīts un jau daudziem labi pazīstams.

Saņemt kredītu

Kas tad īsti ir bezprocentu kredīts?

Bezprocentu kredīts ir pazīstams arī kā ātrais kredīts bez procentiem. Saņemot bezprocentu kredītu jūs varat būt drošs, ka atdosiet tieši tik lielu summu cik aizņēmāties un tai netiks aprēķināti nekādi aizdevuma procenti vai komisijas maksas, kas jāsamaksā aizdevējam. Jāpiebilst gan, ka bezprocentu kredīts ir izplatīts tieši pie ātrajiem kredītiem, jeb kredītiem internetā un tiek piedāvāts, kā jūsu pirmais kredīts pie konkrētā aizdevēja vai īpašu akciju veidā.

Daži no aizdevējiem, kas piedāvā saņemt bezprocentu kredītu ir:

  • SmsCredit.lv
  • SohoCredit
  • Ferratum
  • CreditOn

SMS kredīts

Bezprocentu kredīts ir izdevīgs piedāvājums ne vien tāpēc, ka varat aizņemties naudu pēc tam nepārmaksājot, bet arī tāpēc, ka jums nav nepieciešama ķīla vai galvotājs kredīta saņemšanai.

Lai saņemtu bezprocentu kredītu jums ir jāatbilst pāris vispārēji noteiktām prasībām, kas attiecas arī uz cita veida kredītu saņemšanu:

  • Jābūt vismaz 18 gadus vecam (vairāki kredītu devēji pieprasa 20 gadu vecumu);
  • Jābūt bankas kontam kādā no Latvijas bankām;
  • Jābūt mobilā tālruņa numuram un e-pastam, kas darbojas;
  • Esat Latvijas valsts pilsonis vai patstāvīgs iedzīvotājs.

Protams, ka katram aizdevējam vēl pastāv savi speciālie noteikumi, taču šie darbojas kā pamats un ja jūs tiem atbilstat, tad jau šobrīd variet mēģināt iegūt bezprocentu kredītu.

Kredīta iegūšanas process ir pavisam vienkāršs un ātrs. Lai saņemtu kredītu jums atliek vien izpildīt dažus kredīta devēja izstrādātus soļus, kas aizņems vien 5 līdz 10 minūtes no jūs laika.

Aizņemšanās ir atbildīgs process, un pirms to darāt vienmēr padomājiet par sekām, jo, lai arī kredīts ir bez procentu maksas un jums nebūs jāpārmaksā, taču paņemto summu jums tāpat nāksies atdot. Vienmēr izvērtējiet savas iespējas naudu atmaksāt līdz noteiktajam termiņam.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *