SEB kredītkartes

SEB bankas piedāvājumā atrodamas dažādu veidu kredītkartes, kuras piemērotas visdažādākajām dzīves situācijām. Ar kredītkaršu palīdzību iespējams apmaksāt  pirkumus, gan veikalos, gan internetā, kā arī kredītkarti var pirkumu uz nomaksu vietā.

SEB kredītkaršu klāstā ietilpst:

  • Dinamo Kredītkarte – naudas līdzekļi līdz pat 200% apmērā no jūsu ikmēneša ienākumiem. Iespēja piesaistīt savai kredītkartei vairākas citas kartes, piemēram, priekš citiem ģimenes locekļiem, un noteikt tām individuālu limitu. Karte sniedz atlaides sporta preču veikalos, sporta klubos un citur.
  • MasterCard Standarta, MasterCard Classic, VISA Classic kredītkartes – šīs ir kredītkartes, kurām piemērota kredītlīnija, kas sniedz iespēju iztērēto naudas summu atgriezt pakāpeniski, paralēli vajadzības gadījumā lietojot atlikušo kredītlimita daļu. Kredītlīdzekļi tiek piešķirti līdz pat 200% apmērā no ikmēneša ienākumiem.
  • VISA Gold, MasterCard Gold – kartēm pieejami lielāki kredītlimiti un īpaša apkalpošana, kā arī citas prioritātes. Zelta karšu īpašniekiem ir iespēja izvēlēties, saņemt bezprocentu kredītu līdz pat 45 dienām, vai atmaksāt iztērēto naudu pakāpeniski.
  • Stila karte – šo karti var izveidot gan kā vienkāršu norēķinu karti, gan arī kā kredītkarti. Stila kartei jūs varat piešķirt savu individuālo dizainu, izvēloties attēlu, kas tiks attēlots uz kartes. Kredītkartes īpašniekiem ir iespēja izvēlēties, saņemt bezprocentu kredītu vai pakāpenisku aizdevuma atmaksāšanas iespēju.

Visām SEB kredītkartēm iespējams pieteikties internetā, kā arī dodoties uz bankas filiāli.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *