SMS kredīti

Salīdziniet populārākos SMS kredītu sniedzējus un aizņemieties ātro kredītu ar telefona palīdzību. Ja Jums pieteikt ātro kredītu ar mobilo telefonu ir ātrāk un ērtāk, tad piesakieties SMS kredītam nosūtot īsziņu un saņemiet naudu savā bankas kontā.

Kur apskatīt izdevīgus SMS kredīta piedāvājumus?

SMS kredīti

SMS kredīti ir lielisks veids, kā nodrošināties, ka Jums būs pieejami naudas līdzekļi nepieciešamības gadījumā, jo nosūtot ātro kredītu devējam tikai vienu īsziņu, Jūs varat saņemt 100 eiro vai tik, cik nepieciešams savā bankas kontā nekavējoties. Pieteikšanās process ir ātrs un vienkāršs, kā arī parasti to ir iespējams izpildīt dažu minūšu laikā, bez vajadzības aizpildīt neskaitāmus dokumentu kalnus. Viss, ko Jūsu ātro kredītu devējam ir jāzina tas, vai esat sasniedzis 18 gadu vecumu, vai ir bankas konts kādā no Latvijas bankām un vai Jums ir nevainojama kredītvēsture, lai SMS kredītu atgrieztu attiecīgajā termiņā.

SMS kredīta izmaksas

Tāpat kā tas ir ar jebkuru finanšu produktu, Jums ir jābūt pārliecinātam, ka bez grūtībām varēsiet atdot naudu norādītajā termiņā, jo nespējot atmaksāt laikā, pasliktināsies Jūsu kredītvēsture un Jums būs problēmas saņemt ātro kredītu nākotnē. Nosūtot kredīta pieprasījuma īsziņu, jūs apstiprināt, ka esat gatavs SMS kredītu atmaksāt norādītajā termiņā – parasti 7 līdz 30 dienu laikā ar iespēju pagarināt atmaksas termiņu vēl par 7, 14 vai 30 dienām. Tomēr, ja nespēsiet atmaksāt ātro SMS kredītu noteiktajā laikā, Jūsu kredīta devējs kopējai atmaksas summai var pieskaitīt soda procentus. Neskatoties uz tikko minētajām papildus izmaksām, šāda situācija vienlaicīgi pasliktinās Jūsu kredītvēsturi. Nemaksājot laikā, tiks samazināts Jūsu kredītreitings, kā rezultātā samazināsies Jūsu iespējas saņemt kredītu nākotnē. Tas protams tāpat nozīmē, ka Jūs nevarēsiet vēlreiz izmantot šo SMS „īsziņas” kredīta iespēju.

SMS kredīti dažu minūšu laikā

Iespējams, galvenais iemesls, kāpēc SMS kredīti spēj palīdzēt cilvēkiem ir tas, ka šos kredītus ir iespējams viegli un ātri saņemt. Pretēji bankas kredītiem, kas ietver sarežģītus pietiekšanās un apstiprināšanas procedūras, kā arī bieži vien jāapmeklē arī bankas filiāle personīgi, SMS kredīti ir pieejamai internetā un to saņemšanai Jums nav jāiziet no savām mājām vai biroja.

Aizņemieties SMS kredītu ar atbildību! Aizņemieties tikai tad, ja apzināties, ka spēsi atmaksāt naudu atmaksas termiņa beigās bez starpgadījumiem. Ja vēlaties aizņemties, bet skaidri nezināt, kā atmaksāsiet SMS kredītu, tad Jums SMS kredīts un citi īstermiņa kredīti nav piemēroti.

Komentāri (2)

Guntis

November 21st, 2012 at 11:34 am    


Nepieciešams ātrs kredīts-atrodi izdevīgus nosacījumus

admin

November 22nd, 2012 at 10:01 am    


Nav tālu jāmeklē – mēs esam apkopojuši izdevīgus nosacījumus !!!

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *