SMS kredīts neparedzētiem tēriņiem

Lai dzīvotu veiksmīgu dzīvi, Jums ir nepārtraukti jākontrolē savs budžets, kas nav tik viegli. Ienākumu līmenis aptuveni ir vienāds ar naudas summu, kas tiek iztērēta katru mēnesi. Starp dažiem ikmēneša maksājumiem un standarta izdevumiem pēkšņi var rasties daži neparedzēti izdevumi. Jums vajadzētu iekrāt ievērojamu naudas summu šādiem gadījumiem, vai tērēt tik daudz, cik Jums nepieciešams un izmantot SMS kredītu, kad parādās neparedzēti izdevumi.

Saņemt SMS kredītu

Šodien bankas piedāvā daudz dažādu piedāvājumu un kredīta programmu. Cilvēkiem, kas vēlas būt pārliecināti, ka visas naudas trūkuma problēmas var viegli atrisināt, ir īpašs piedāvājums, kas tiek saukts par SMS kredītu, ko piedāvā licencēti privātie aizdevēji. Šis pakalpojums dod Jums iespēju saņemt nelielas un vidēji lielas naudas summas brīžos, kad Jums patiešām to vajag. Licences cena ir Ls 50 000 (tagad eiro un vairāk), bet pagarināšanas cena Ls 10 000 (jāveic katru gadu un nu jau eiro monētās). Tas izslēdz negodīgus un krāpnieciskus gadījumus, kas vērsti pret aizņēmēju.

Atmaksas termiņš

SMS kredīta atmaksas termiņš ir īss, lai Jūs varētu atmaksāt to atpakaļ tikai tad, kad Jums ir kādi ienākumi. SMS kredītu var aizņemties uz dažām dienām līdz mēnesim, bet virkne aizdevēju piedāvā pagarināt atmaksas termiņu – maksas pakalpojums. Pagarinājuma maksa ir jāiemaksā avansā, kas ļauj atlikt pamata summas atmaksu uz vajadzīgo laiku.

Priekšrocības

Šīs veida aizdevumu priekšrocības ir acīmredzamas. Jums vajadzētu ne vienmēr domāt par Jūsu ienākumiem un ietaupīt naudu par lietām, kas ir patiešām nepieciešamas. Jums nav jātērē vairāk nekā 15 minūtes, lai saņemtu SMS kredītu. Procentu likme ir diezgan neliela, jo SMS kredīta atmaksas termiņš nav ļoti garš. Tāpat tiek piedāvāts pirmais SMS kredīts bez maksas, kas neiekasē ne procentus, ne komisijas maksas. Šo kredītu var saņemt pirmajā aizņemšanās reizē. Pozitīvais ir tas, ka pirmo kredītu bez maksas izsniedz daudzi aizdevēji.

Ja Jūs veicat nelielu izpēti, Jūs varat viegli atrast daudzus aizdevējus, kas ierosina pieteikties ātrajam SMS kredītiem internetā. Tas ir ātrākais veids, kā to izdarīt, jo tas aizņem apmēram 10 minūtes. Jums ir jāaizpilda vienkāršs pieteikums un jāizpilda dažas aizdevēja prasības, ja visas formalitātes tiek paveiktas, Jūs saņemsiet naudu burtiski dažu minūšu laikā. SMS kredīts internetā ir diezgan populārs, un to izmanto cilvēki ne tikai Latvijā, bet visā pasaulē, neatkarīgi no to ienākumu līmeņa.

Ir daži klienti, kuriem nav darba vietas, bet to pieteikumi netiek uzreiz noraidīti. Vadītāji pēta un nosaka, vai šis cilvēks ir spējīgs atmaksāt SMS kredītu vai ne. Statistika liecina, ka vairumā gadījumu ātrais SMS kredīts tiek piešķirts katram klientam, neatkarīgi no viņa ienākumiem. Ja Jums nav ienākumi vai darba vietas, iesakām izvēlēties un pieteikties pie tiem aizdevējiem, kas aizdod SMS kredītu bez darba vietas. Jaunie likumi paredz, ka bez darba vietas neaizdod!

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *