SMS kredīts no 19 gadiem

Šajā rakstā uzzināsi, kur aizņemties SMS kredītu no 19 gadiem ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem. Apskatīsim Latvijas vadošos ātro kredītu (SMS kredītu) sniedzējus, kuri piedāvā īpaši izdevīgu SMS kredītu. Salīdzinot Latvijas vadošos kredīta sniedzējus – Tu varēsi aizņemties ātro SMS kredītu daudz ātrāk, ērtāk un izdevīgāk.

Kur aizņemties SMS kredītu no 19 gadiem

SMS kredīts no 19 gadiem

SMS kredīts ir pieejams pārsvarā no 19 gadu vecuma līdz 60-75 gadu vecumam. Jāpiebilst, ka SMS kredīts pieejams arī no 18 gadu vecuma, bet 18 gadīgajiem aizņēmējiem nebūs tik liela izvēle, kā 19, 20 un 21 gadu veciem aizņēmējiem, jo tikai retais izsniedz ātro kredītu no 18 gadiem.

Kurš aizdod SMS kredītu no 19 gadiem

Credit24 un citi Latvijas kredīta sniedzēji izsniedz ātro kredītu no 18 un 19 gadu vecuma. Izvēlies sev piemērotāko, šī brīža izdevīgāko un papildpakalpojumiem bagātāko SMS kredīta aizdevēju.

Kurš aizdod SMS kredītu no 19 gadiem

Dodies uz salīdzināšanas tabulu – Visi aizdevēji, lai apskatītu visus kredīta sniedzējus.

SMScredit.lv aizdod SMS kredītu no 18 (uz laiku no 20 gadiem) līdz 75 gadus jauniem Latvijas iedzīvotājiem. Jums tikai nedrīkst būt kavētu kredīta maksājumu vai pārkāptu parādsaistību, lai varētu aizņemties SMS kredītu.

Vivus.lv aizdod SMS kredītu no 19 (uz laiku no 20 gadiem) līdz 75 gadus jauniem Latvijas iedzīvotājiem. Jums tikai nedrīkst būt kavētu kredīta maksājumu vai pārkāptu parādsaistību, lai varētu aizņemties SMS kredītu.

Jums tikai būs nepieciešams bankas konts (ar pieslēgtu internetbanku) un aktīvs mobilais telefons, lai varētu pieteikties SMS kredītam no 19 gadiem. Ja Tu aizņemies pirmo reizi, tad Tev būs jāveic bankas konta identifikācija, kura izmaksās no Eur 0.01 līdz Eur 0.15 (atkarībā no aizdevēja). Pēc tam varēsi saņemt SMS kredītu no 19 gadiem. Ja ātros kredītus neizmanto regulāri, tad noteikti varēsi saņemt pirmo kredītu bez procentiem. Pirmais kredīts bez procentiem – atmaksā tik, cik aizņēmies.

Jums nav par ko uztraukties, jo mēs piedāvājam salīdzināt kredīta sniedzējus, kuri drīkst sniegt šāda veida pakalpojumus. Mūsu tabulā atradīsi kredīta sniedzējus, kuri ir saņēmuši speciālu atļauju (licenci) patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *