SMScredit akcijas piedāvājums svētkos

SMScredit.lv ir viens no aizdevējiem, kas augstu vērtē klientu lojalitāti un saviem klientiem piedāvā īpašas atlaides un akcijas.

SMScredit

Pievienojoties SMScredit.lv lojalitātes programmai jums būs iespēja saņemt:

10% atlaidi – sudraba lojalitātes līmenim,

15% atlaidi – zelta lojalitātes līmenim,

20% atlaidi – platīna lojalitātes līmenim.

Bez lojālo klientu atlaidēm SMScredit.lv piedāvā arī citas atlaides gan svētkiem, gan ikdienai. Ja esat nonācis situācijā, kurā steidzami nepieciešama neliela naudas summa, kuras konkrētajā brīdī jums nav, viens no labākajiem risinājumiem ir SMS kredīts ar 100% atlaidi komisijas maksai jeb bezprocentu kredīts. Bezprocentu kredīts pieejams ikvienam, kas no SMScredit.lv aizņemas pirmo reizi.

SMScredit.lv ir viens no uzņēmumiem, kuriem patīk svinēt svētkus, tāpēc īpašas atlaides un apsveikumus svētku laikā, saņem ikviens, kas kaut reiz aizņēmies naudu no šī aizdevēja, turklāt visi labie vārdi un sveicieni ne tikai vairo prieku, bet mēdz arī piepildīties.

Visiem dzimšanas dienas gaviļniekiem, SMScredit.lv īpašais piedāvājums, ļauj saņemt aizdevumu ar 100% atlaidi komisijas maksai. Noformējot aizdevumu savā dzimšanas dienā, jums nebūs jāuztraucas par iespēju pārmaksāt, jo vēlā varēsiet atdot tieši tik lielu summu cik aizņēmāties, turklāt par to, vai pietiks līdzekļu dzimšanas dienas svinībām, nebūs jāuztraucas.

Tā pat, kā dzimšanas dienām arī citu svētku atzīmēšanai ir nepieciešami papildus izdevumi, turklāt vairāki no tiem iekrīt laikos, kad esošā mēnešalga jau krietni vien patērēta, taču nākamā vēl kādu laiciņu jāgaida. Pilnvērtīgai un jaukai svētku svinēšanai SMScredit.lv piedāvā svētku atlaides 25% apmērā no aizdevuma komisijas maksas.

25% atlaidi kredīta komisijas maksai SMScredit.lv klienti saņem:

 • Lieldienās,
 • Līgo svētkos jeb Jāņos,
 • Ziemassvētkos,
 • Latvijas Republikas proklamēšanas dienā,
 • 1. septembrī jeb Zinību dienā,
 • Starptautiskajā sieviešu dienā

Atlaides nesniedz jums finansiālo stabilitāti, kā arī neatrisina finansiālās problēmas, kuru dēļ jums nākas noformēt aizdevumu, taču, tās sniedz iespēju, jums nepieciešamo aizdevumu saņemt daudz izdevīgāk.

Lai izmantotu visas aizdevēja piešķirtās priekšrocības un atlaides:

 • Jums jābūt vismaz 20 gadus vecam,
 • Jūs no aizdevēja SMScredit.lv esat saņēmis un veiksmīgi atmaksājis vismaz vienu kredītu,
 • Pēdējo 30 dienu laikā, aizdevējs jums nav atteicis nevienu aizdevuma pieprasījumu.
 • Jums nav aktīvu neatmaksātu aizdevumu, pie šī aizdevēja,
 • Jums nav kavētu kredītmaksājumu,
 • Jūs esat piekritis SMScredit.lv jaunumu saņemšanai.

SMScredit

Visvienkāršākais veids, kā uzzināt par SMScredit.lv piedāvājumiem svētkos, kā arī īpašajām akcijām ikdienā, ir pietikties aizdevēja jaunumu saņemšanai. Saņemot jaunumus savā e-pastā vai telefonā, jūs vienmēr būsiet informēts par visām atlaidēm un jaunākajiem piedāvājumiem, kas varētu noderēt brīdī, kad radušies negaidīti izdevumi, un nepieciešams aizdevums.

Lai svētku atlaides turpinātu priecēt ne tikai aizdevuma noformēšanas dienā, bet visu aizdevuma darbības laiku, aizņemies atbildīgi un izvērtē savas iespējas aizdevumu atmaksāt.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *