SMScredit ātrais kredīts

SMScredit.lv izsniedz ātros kredītus no Eur 50 līdz Eur 425 ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām, ar iespēju pagarināt atmaksas termiņu. Pirmais kredīts līdz Eur 300 tiek izsniegts bez procentiem – atmaksā uzņēmumam tik, cik paņēmi. Ātro kredītu no SMScredit.lv uzņēmuma var saņemt Latvijas iedzīvotāji ar nevainojamu kredītvēsturi no 20 līdz 75 gadiem.

Aizņemies izdevīgāk no SMScredit.lv:

 SMScredit ātrais kredīts

Ātro kredītu var saņemt tikai 15 minūšu laikā ar pārskaitījumu uz reģistrācijas laikā norādīto bankas kontu. Tu vari aizņemties vairākos veidos – internetā, sūtot SMS, zvanot. No katra izsniegtā kredīta 50 centi tiek ziedoti labdarībai!

Kāpēc aizņemties no SMScredit.lv?

Vairāk kā 100 000 klientu Latvijā atzīst, ka visizdevīgāk naudu aizņemties ir no SMScredit.lv. SMScredit.lv ir vadošā ātro kredītu kompānija Ziemeļeiropā, kurai uzticas jau vairāk kā 1 000 000 klientu.

Daži piemēri, kāpēc aizņemties ātro kredītu internetā no SMScredit.lv uzņēmuma (uzticama uzņēmuma):

  • Pirmais kredīts bez procentiem – Atdod tik, cik aizņēmies! Nekādu komisijas maksas, nekādu procentu maksājumu.
  • Viegli pagarināt atmaksu – Ja nevari kredītu atmaksāt paredzētajā termiņā, tad pagarini kredīta atmaksas termiņu līdz pat 30 dienām.
  • Rūpējoties par saviem klientiem, SMScredit piedāvā arī dažādas priekšrocības ar iespēju saņemt atlaides līdz pat 100% kredīta komisijas maksai.
  • Papildus summa pie esošā kredīta – Ja Tev ir aktīvs ātrais kredīts, un pieejamais kredītlimits ir vienāds vai lielāks par Eur 5, Tev pastāv iespēja saņemt papildus summu pie esošā kredīta
  • Tu visu kontrolē – Savā SMScredit.lv lietotāja profilā vari redzēt visu informāciju par saviem aizņēmumiem un rēķiniem, kā arī izdevīgus piedāvājumus u.c. aktuālu informāciju.
  • Tu palīdzi citiem – 0.50 Eur no Tava aizņēmuma SMScredit.lv ziedo labdarībai – talantīgu, apdāvinātu, ideju bagātu un mērķtiecīgu Latvijas bērnu, jauniešu un pieaugušo finansiālam atbalstam.
Kas var saņemt SMScredit.lv ātro kredītu

SMScredit ātrais kredīts internetā

Ātrais kredīts tiek izsniegts Latvijas Republikas iedzīvotājiem (gan pilsoņiem, gan nepilsoņiem). Nedrīkst būt kavēti maksājumi un pārkāptas parādsaistības citās iestādēs. Ātro kredītu var saņemt, ja ir nevainojama kredītvēsture. SMScredit.lv ātro kredītu var saņemt, ja esi vecumā no 20 līdz 75 gadiem.

Kad var saņemt SMScredit ātro kredītu

SMScredit.lv uzņēmums strādā tā, lai kļūtu par klientu pirmo izvēli. Ātro kredītu var pieteikt jebkurā diennakts laikā no sava lietotāja profila. SMScredit.lv naudas pārskaitījumus veic darba laikā. SMScredit.lv strādā no agra rīta līdz vēlam vakaram. Darba laiks ir katru dienu no 7:00 rītā līdz 23:00 vakarā.

Kā aizņemties no SMScredit.lv

Izpildi trīs vienkāršus soļus un Tavs pieteikums būs iesniegts izvērtēšanai. 15 minūšu laikā naudu var saņemt nepieceļoties no krēsla. Reģistrējies, piesaki kredītu un saņem naudu.  Pieteikties kredītam var vairākos veidos, lai katrs klients varētu izvēlēties sev ērtāko veidu, kā iesniegt kredīta pieteikumu.

Svarīgi par summām! Pirmajā reizē var aizņemties līdz EUR 300. Ja kredīts tiks atdots savlaicīgi un nebūs pārkāpti līguma noteikumi, no otrās reizes varēs aizņemties līdz EUR 425. Jāpiebilst, ka klienti vecumā no 20-21 gadam pirmajā reizē var aizņemties līdz EUR 100, otrajā reizē līdz EUR 200 un trešajā reizē līdz EUR 300. Klientam, sasniedzot 22 gadu vecumu un izpildot līguma noteikumus, maksimālā pieejamā summa palielinās līdz 425 EUR.

Komentāri (2)

ivars

August 20th, 2014 at 3:59 pm    


Es loti jums uzticos un meginasu ar jusu palidzibu dzivot talak ar cienu ivars

Eva

January 5th, 2016 at 4:09 am    


Es loti ceru uzjums.

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *