SMScredit lojalitātes programma

Domājot par savu patstāvīgo klientu interesēm, kredītu izsniedzējs SMScredit.lv ir izstrādājis īpašu lojalitātes programmu, kas uzņēmuma patstāvīgajiem klientiem nodrošina iespēju saņemt atlaides kredīta komisijas maksai.

SMScredit.lv lojalitātes programma iedalās 3 dažādos līmeņos, pēc kuriem arī tiek noteikts atlaides lielums aizdevuma komisijas maksai.

SMscredit

SMScredit.lv lojalitātes programmas līmeņi

  1. Sudraba – šim līmenim iespējams kvalificēties sākot ar 4. kredītu, kas ņemts no SMScredit.lv. Sudraba līmeņa atlaide kredīta komisijas maksai ir 10%.
  2. Zelta – šim līmenim iespējams kvalificēties ar 5. un 6. kredītu, pārkvalificējoties no sudraba līmeņa. Zelta līmeņa atlaide komisijas maksai ir 15%.
  3. Platīna – šo līmeni iespējams sasniegt pārkvalificējoties no zelta līmeņa ar 7. kredītu, kas ņemts no SMScredit.lv. Platīna līmeņa atlaide komisijas maksai ir 20%.

Sasniedzot, kādu no šiem lojalitātes programmas līmeņiem, jūs varat turpināt izmantot arī citas aizdevēja piedāvātās akcijas, taču jāatceras, ka atlaides netiek summētas un jums tiks piešķirta lielākā no iespējamajām atlaidēm.

Lai kļūtu par lojalitātes programmas dalībnieku un kvalificētos sudraba līmenim, jums jāveic sekojošas darbības:

  • Šim jābūt vismaz 4. aizņēmumam pie konkrētā aizdevēja.
  • Jāaizņemas naudas summas, kas iekļaujas robežās no 100 – 425 EUR
  • Aizņēmums jāatmaksā 14 – 30 dienu laikā (aizņēmumu nedrīkst atmaksāt ātrāk, par 14 dienām pēc tā saņemšanas.

Kad esat sasniedzis sudraba līmeni un izbaudījis tā sniegtās priekšrocības, jums ir iespēja kvalificēties nākamajiem līmeņiem un saņemt lielākas atlaides aizdevuma komisijas maksai.

Lai kvalificētos nākamajam lojalitātes programmas līmenim:

  • Jums jānoformē jauns aizdevums ne vēlāk kā 30 dienas pēc iepriekšējā kredīta atmaksas.
  • Jaunā kredīta summai jāiekļaujas robežās no 100 – 452 EUR
  • Aizdevums jāatmaksā ne ātrāk, kā 14 dienas pēc tā saņemšanas. (Aizdevuma atmaksas termiņam jābūt no 14 līdz 30 dienām)

Ja esat noformējis aizdevumu, kas ir mazāks par 100 EUR, bet vēlaties kvalificēties kādam no lojalitātes programmas līmeņiem un saņemt tā priekšrocības, jums ir iespēja pieteikties papildsummai, kas kopā ar jau esošo aizdevumu veidotu vismaz 100 EUR.

Ja pagarināsiet aizdevuma termiņu un kredītu atdosiet ne ātrāk, kā 14 dienas, pēc aizdevuma saņemšanas, arī tad kredīts kvalificēsies kādam no lojalitātes programmas atlaižu līmeņiem.

Sasniedzot kādu no SMScredit.lv lojalitātes programmas līmeņiem, jums nav jāuztraucas, ka ar laiku jums piemērotās atlaides varētu pazust. Ja esat sasniedzis sudraba līmeni un nekvalificējaties zelta līmenim, jūsu iegūtā atlaide saglabājas un paliek nemainīga.

Šī lojalitātes programma strādā līdzīgi kā atlaižu jeb klientu kartes veikalos, vienīgā atšķirība ir tā, ka jums tiek piedāvātas izaugsmes iespējas, sasniedzot arvien lielāku atlaides apjomu atbilstoši jūsu sasniegtajam lojalitātes līmenim.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *