SMScredit.lv akcijas piedāvājums klientiem

SMScredit.lv jau pirms Ziemassvētkiem saviem klientiem ir sagatavojis īpašu dāvanu – iespēju iegādāties viedtālruni Huawei Ascend G7 sudraba krāsā interneta veikalā 220 ar 40% atlaidi.

Mobilo telefonu skaits ir ierobežots! Akcija ir spēkē, kamēr prece ir interneta veikalā 220. Apmeklē SMScredit Šeit, lai uzzinātu vairāk un nenokavētu šo lielisko akcijas piedāvājumu.

AKCIJA IR NOSLĒGUSIES!

Skaties video par SMScredit.lv akciju

Video, kā izmantot īpašo svētku piedāvājumu

SMScredit.lv izsniedz ātros kredītus no Eur 5 līdz Eur 425 ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām, ar iespēju pagarināt atmaksas termiņu. Pirmais kredīts līdz Eur 300 tiek izsniegts bez procentiem – atmaksā uzņēmumam tik, cik paņēmi. Ātro kredītu no SMScredit.lv uzņēmuma var saņemt Latvijas iedzīvotāji ar nevainojamu kredītvēsturi no 20 līdz 75 gadiem.

Mēs visi zinām, ka internetā ir ļoti daudz uzņēmumu, kas ir ar mieru piedāvāt mums ātros kredītus. Mums ir vairākas iespējas, kā iegūt palīdzību internetā. Mēs visi vēlamies iegūt pēc iespējas zemākas procentu likmes mūsu kredītam un to var paveikt, salīdzinot un izvērtējot dažādu aizdevēju piedāvājumus. SMScredit.lv ir ideāla iespēja, kur aizņemties ātri, lēti un gudri. Tas visiem ir skaidrs, ka būt par SMScredit.lv klientu ir izdevīgi!

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *