SMScredit.lv lojalitāte arī šogad

Ja aizņemties finanšu līdzekļus Jums sanāk visai bieži un regulāri, ir vērts apsvērt domu aizņemties pie SMScredit.lv, tādējādi kļūstot par lojālo klientu un baudot īpašas privilēģijas, tajā skaitā atlaides kredīta nomaksai.

Kas ir SMScredit.lv?

SMScredit ātrais kredīt

SMScredit.lv ir viens no vadošajiem ātro kredītu aizdevējiem Latvijā, kas lepojas ar plašu klientu loku un ilggadēju starptautisku pieredzi. Šī kompānijas piedāvā izdevīgus, saprotamus un ērtus kredītus – saņemt aizdevumu ir iespējams pat 10 minūšu laikā pēc Jūsu pieteikuma apstiprināšanas, ja esat pieteicies SMScredit.lv darba laikā.

Galvenais, ka nav nepieciešamas apgrūtinošas formalitātes – nedz izziņa no darba vietas, nedz galvojums, nedz ķīla. Gluži kā daudzi kreditori, arī SMScredit.lv ļauj pagarināt kredīta atmaksas termiņu par atsevišķu samaksu. Ir iespējams aizņemties jebkādu Jums nepieciešamu summu robežās no 50 eiro līdz 425 eiro, un maksimālais kredīta atmaksas periods ir 30 dienas.

Kas ir SMScredit.lv Lojalitātes programma?

Daudzi kreditori piedāvā izdevīgus nosacījumus jaunajiem klientiem, ļaujot pirmo aizdevumu ņemt bez procentu maksas. Arī SMScredit.lv ir šo uzņēmumu skaitā – klientiem, kas aizņemas pirmo reizi, ir jāatdod tieši tikpat, cik tie aizņēmušies. Taču SMScredit.lv izrāda rūpes arī par esošajiem klientiem, kuri izrādījuši precizitāti un uzticību, tāpēc kompānija piedāvā Lojalitātes programmu, kas ir labvēlīga pret pastāvīgajiem klientiem un nodrošina iespēju saņemt atlaides kredīta komisijas maksai līdz pat 20%.

Kādas atlaides piemērojamas Lojalitātes programmai?

Šai programmai pie SMScredit.lv ir trīs līmeņi: sudraba, zelta un platīna. Sudraba lojalitātes līmenis nodrošina 10% atlaidi Jūsu kredīta komisijas maksai, un Jūs šo līmeni iegūstat, sākot ar 4. kredītu. Nākamais līmenis ir zelta līmenis, kurš nodrošina 15% atlaidi komisijas maksai 5.un 6. kredītam. Trešais un visaugstākais līmenis ir platīna lojalitātes līmenis, kurš Jums piemēros 20% atlaidi visiem kredītiem, sākot ar 7., kuru būsiet paņēmis pie SMScredit.lv.

Vai visi kredīti der, lai kvalificētos Lojalitātes programmai?

Ir četri nosacījumi, kuriem jāatbilst kredītam, lai tas tiktu ieskaitīts kā nākamais pakāpiens Jūsu Lojalitātes programmas līmenī.

Pirmkārt, kredīta summai jābūt vai nu lielākai, vai vienādai ar 100 eiro. Tas nozīmē, ka, ja būsiet paņēmis četrus 50 eiro kredītus, Jūs tik un tā nebūsiet sudraba lojalitātes līmeņa klients, jo Jūsu paņemtie kredīti neatbilst kvalifikācijas prasībām.

Otrkārt, šis kredīts ir jāatgriež ne ātrāk kā pēc 14 dienām.

Treškārt, kredīts ir jānoformē ne vēlāk kā 30 dienu (viena mēneša) laikā no iepriekšējā kredīta atmaksas. Turklāt šim iepriekšējam kredītam jābūt kvalificētam Lojalitātes programmai, tas ir, jāatbilst norādītajiem kritērijiem.

Ceturtkārt, der ielāgot, ka Lojalitātes programmas atlaides nesummēsies ar citām īpašo piedāvājumu atlaidēm, ko piedāvā SMScredit.lv. Tomēr šīs citas atlaides joprojām varēsiet izmantot, Jums tikai jāņem vērā, ka kopā tās nesummējas.

Ja termiņš tiek pagarināts, vai kredīts kvalificējas Lojalitātes programmai? Ja šī kredīta summa nav mazāka par 100 eiro un tas tiek atdots ne ātrāk kā pēc 14 dienām, tad jā, šis kredīts kvalificējas Lojalitātes programmai.

Kā SMScredit.lv man paziņos par lojalitātes līmeņa sasniegšanu? To Jūs redzēsiet savā SMScredit.lv klienta profilā, turklāt Jums tiks atsūtīts gan e-pasts, gan īsziņa par savu piešķirto atlaidi kredīta komisijas maksai un lojalitātes līmeni.

Kas vēl jāzina par Lojalitātes programmu?

Jūsu sasniegtais līmenis ir derīgs vienu gadu – ja šī gada laikā neesat noformējis nevienu kredītu, Jūsu lojalitātes līmenis tiek pazemināts.

Komentāri (1)

LIENE

January 10th, 2016 at 7:28 am    


akcijas skan labi,pedejas mulkibas tagad ir akcija pagarinasanas maksa zemaka. bet tiem kam jau ir kredits peksni pagarinajuma maksa par pars eirikiem vairak. vai ta ir godigi vieniem atlaiz citiem tulit pieliek klat.

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *