SMScredit.lv pirmais kredīts bez procentiem

SMScredit.lv ir viens no populārākajiem ātrajiem aizdevējiem Latvijā. Šis uzņēmums jau ilgu laiku piedāvā iespēju aizņemties ātros kredītus ar izdevīgiem noteikumiem, tai skaitā arī saņemt pirmo kredītu bez procentu maksas. Šis aizdevējs piedāvā arī citas atlaides, tai skaitā arī lojalitātes programmu, kuras ietvaros var saņemt atlaides kredītu atmaksai un arī dažādos svētkos tiek piedāvātas atlaides līdz pat 100% no kredīta procentu atmaksas.

Pirmais kredīts bez procentiem

Saņemt ātro kredītu

Pirmais kredīts bez procentiem pie šī aizdevēja ir pieejams, ja aizņematies pirmo reizi un aizņematies naudas summu līdz 300 Eiro ar atmaksu 30 dienu laikā. Šis piedāvājums attiecas uz visiem jaunajiem klientiem, jo pirmais kredīts ir pieejams tikai līdz 300 Eiro, tātad, akcijas piedāvājuma ietvaros.

Kas ir pirmais kredīts bez procentiem

Pirmais kredīts bez procentiem ir pazīstams jau diezgan sen, šis ir viens no ātro kredītu simboliem. Sākās tas kā vienreizēja akcija, izvērtējot klientu pieplūdumu un atsaucību, aizdevēji šo akciju nolēma turpināt un tagad, teju visi ātrie kredīti piedāvā saņemt kredītu bez procentiem. Tas gan nenozīmē, ka tas ir ļoti pozitīvi, šī, galu galā, ir reklāmas akcija, lai piesaistītu jaunus klientus. Aizņemoties šī iespēja ir jāņem vērā, bet tā nedrīkst būt noteicošā.

SMScredit.lv pirmais kredīts bez procentiem

Šī aizdevēja piedāvātais pirmais kredīts bez procentiem ir ļoti vilinošs piedāvājums, īpaši ja to sasaista ar pārējām iespējām, piemēram, lojalitātes programmu, kas sniedz iespēju samazināt kredītu izmaksas nākamajās reizēs. Šādā viedā ir iespējams saņemt maksimāli izdevīgākos piedāvājumus un kredītus ar minimālākajām izmaksām. Tajā pašā laikā, aizņemšanās, pat bez procentiem, var būt ļoti bīstama. Jebkurā situācijā, ņemot kredītu, jūs riskējat, tāpēc to drīkst darīt tikai situācijās, kad šis lēmums ir pietiekoši rūpīgi pārdomāts un izsvērts. Neatmaksāts kredīts var izaugt ļoti apjomīgs parāds un tad vairs nav nozīmes, vai bija jāmaksā sākotnējie procenti vai tie nebija jāmaksā.

SMScredit

Pirmais kredīts var būt pirmais solis gan pārdomātu kredītu ņemšanā gan arī nopietnās, finansiālās problēmās, tāpēc atcerieties šo soli ļoti rūpīgi pārdomāt un apsvērt. Neriskējiet ar savu nākotni reklāmas akcijas dēļ, to var izmantot, bet tas ir jādara apdomīgi. Daudzi arī izvēlas aizņemties kredītus, pie dažādiem aizdevējiem tieši izmantojot šo piedāvājumu. Tik paņemts pirmais kredīts pie viena aizdevēja un nākamais, atkal pirmais, jau pie cita aizdevēja. Šādā veidā ir iespējams aizņemties vairāk kārt, bet izvairīties no procentu maksas. Šī iespēja ir izdevīga tad, ja aizņematies gana reti, lai tas nekļūtu par ieradumu un paliktu aizdevēji, kuri jums to piedāvā, bet ir arī mīnusi. Pie šī aizdevēja, aizņemoties pirmo kredītu bez procentiem un aizņemoties turpat atkārtoti, varat pretendēt uz lojalitātes programmas sniegtajām priekšrocībām. Neskatoties uz plusiem un mīnusiem, atcerieties, ka kredīts ir ļoti nopietnas saistības, kas var radīt smagas sekas. Tieši seku dēļ, bezmaksas kredīts ir rūpīgi jāapsver, jo tas var radīt nepatīkamu un pat ļoti bīstamu ieradumu, ar kuru var nākties cīnīties ilgu un tā sekas var būt pat ļoti postošas.

Cilvēka dabā ir pievērst uzmanību visam tam, kas mums tiek dots bezmaksas, taču kredīts, lai arī bez procentiem, nekad nav bezmaksas, tas ir aizdevums, kurš mums būs jāatmaksā, tāpēc ir jābūt ļoti uzmanīgiem, paļaujoties šai akcijai. Bet izmantot to situācijā kad ir nepieciešama nauda kam svarīgam un neparedzētam var būt ļoti izdevīgi un noderīgi.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *