Sohocredit ātrais kredīts

Lai varētu saņemt ātro kredītu no Sohocredit aizdevēja, reģistrējas pie Sohocredit. Izvēlies ātrā kredīta summu un atmaksas termiņu, lai Sohocredit zinātu, cik pārskaitīt uz bankas kontu. Nauda tiks pārskaitīta uz norādīto bankas kontu dažu minūšu laikā.

Aizņemties no Sohocredit

Sohocredit ātrais kredīts

Maksimālā ātrā kredīta summa pirmajā reizē ir līdz Eur 300. Pirmais kredīts līdz Eur 300 ir bez procentiem – atmaksā Sohocredit tik, cik paņēmi. Sohocredit pirmais kredīts (jaunajiem klientiem) tiek izsniegts bez procentiem, bez komisijas.

Kas jāzina par Sohocredit aizdevēju:

  • Lai saņemtu kredītu, nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums;
  • Tu vari aizņemties no Eur 70 līdz Eur 500, bet pirmajā reizē līdz Eur 300;
  • Pirmais kredīts – bez procentiem un komisijas;
  • Kredīts tiek izsniegts klientiem, kuriem ir darba vieta vai regulāri ienākumi
  • Kredīts tiek izsniegts no 20 līdz 75 gadiem;
  • Reģistrācijas maksa (tikai jaunajiem klientiem) – 0.01 Eur.

Sohocredit naudas summas

Pirmajā reizē Jūs varat aizņemties summu līdz Eur 300. Ja ātro kredītu būsi Sohocredit atdevis savlaicīgi un nebūsi pārkāpis līguma noteikumus, otrajā reizē varēsi aizņemties līdz Eur 425.

Kā saņemt ātro kredītu

Sohocredit izsniedz ātros kredītu internetā bez ķīlas un galvojuma. Pēc reģistrācijas izvēlies, kā saņemt ātro kredītu no Sohocredit aizdevēja: piesaki ātro kredītu no sava lietotāja profila, ko saņemsi uzreiz pēc reģistrācijas vai piesaki ātro kredītu sūtot SMS, ko var izdarīt uzreiz pēc reģistrācijas. Abi no piedāvātajiem veidiem ir ātrākie, ērtākie un vienkāršākie veidi, kā pieteikties Sohocredit ātrajam kredītam internetā dažu minūšu laikā.

Kā atdod naudu aizdevējam

Sohocredit aizdevējs piedāvā divas iespējas, kā atgriezt ātro kredītu: atgriezt ātro kredītu paredzētajā termiņā vai atlikt ātrā kredīta atmaksas termiņu. Otrs piedāvājums ir par maksu. Maksa par ātrā kredīta termiņa atlikšanu ir atkarīga no kredīta summas un atmaksas termiņa. Pirmais variants: Atmaksā ātro kredītu laikā – labākais risinājums, ja nav problēmas atdod naudu aizdevēja. Ja Tev ir problēmas atmaksāt ātro kredītu noteiktajā laikā, tad izvēlies otru variantu – atlikt ātrā kredīta atmaksas termiņu. Jāpiebilst, ka pašus rēķinus var apmaksāt jebkuras bankas filiālēs (tātad arī internetbankā) visā Latvijas teritorijā, Latvijas Pasta filiālēs un Narvesen kioskos.

Sohocredit ir labs risinājums, ja Jums ir oficiāla darba vieta vai regulāri ienākumi, kas ļauj atmaksāt ātro kredītu. Kredītam var pieteikties 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā, bet nauda tiks izmaksāta Sohocredit darba laikā. Sohocredit ātro kredītu aizdevēja darba laiks: darba dienās no 8:00 līdz 22:00, bet brīvdienās un svētku dienās no 9:00 līdz 21:00.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *