Sohocredit.lv pirmais kredīts bez procentiem

Sohocredit.lv ir viens no ātrajiem kredītiem, kas pieejams Latvijas iedzīvotājiem. Šis aizdevējs ir diezgan populārs un pazīstams, jo ne tikai reklamē savus pakalpojumus, bet arī sponsorē dažādus pasākumus un aktivitātes, šādi radot pozitīvu tēlu un atpazīstamību sabiedrībā. Jau kādu laiku, ātrie kredīti ir viens no aktīvākajiem sponsoriem gan labdarības gan citiem pasākumiem.

Sohocredit.lv

Šis ir viens no tiem ātrajiem kredītiem, kas piedāvā iespēju saņemt pirmo kredītu bez procentu maksas. Ātro kredītu vidū, šī iespēja ir ļoti populāra, jau ilgāku laiku. Aizdevēji šādi piesaista jaunus klientus un piedāvā lielisku iespēju aizņemties daudz izdevīgāk, kā pierasts. Pirmais kredīts bez maksas radās kā vienreizēja akcija, redzot lielo atsaucību, aizdevēji šo iespēju ieviesa kā standartu. Teju visi ātrie kredīti piedāvā šo iespēju.

Šajā uzņēmumā pieejamais bezmaksas kredīts attiecas tikai uz jaunajiem klientiem, kuri aizņemas kredītu ar konkrētiem ierobežojumiem. Šis piedāvājums ir spēkā tikai tad, ja aizņematies līdz 300 Eiro. Aizņemoties pirmo reizi, ir iespējams saņemt aizdevumu līdz 300 Eiro, tāpēc pirmajā reizē jums šis kredīts ir bez komisijas maksas, bez procentiem. Nākamajā reizē jau ir iespējams aizņemties lielāku naudas summu, bet tur būs jārēķinās ar procentu maksājumiem.

Lai varētu saņemt šo aizdevumu, jums ir jāatbilst aizdevēja izvirzītajām prasībām. Tas var atšķirties no aizdevēja pie aizdevēja, bet šajā uzņēmumā tiek prasītas sekojošas lietas:

  • Jūs esat vecumā no 20 līdz 75 gadiem.
  • Esat Latvijas pilsonis vai pastāvīgais iedzīvotājs.
  • Jums ir konts kādā no Latvijas bankām.
  • Jums ir mobilā telefona numurs un e-pasts.
  • Jums nav kavētu maksājumu vai parādu citās iestādēs.
  • Jums ir pietiekoši ienākumi aizdevuma atmaksai.

Saņemt ātro kredītu

Ja jūs atbilstat šīm prasībām, jums ir iespējams saņemt kredītu un varat saņemt arī bezprocentu kredītu.  Taču nevajadzētu aizmirst, ka arī kredīts, kuram nav procenti, ir jāatmaksā, līdz ar to, aizņemties vajadzētu tikai situācijās, kad esat pārliecināti par savām spējām veiksmīgi un laicīgi atmaksāt šo kredītu. Pretējā gadījumā, fakts, ka šim kredītam nav jāmaksā procenti neglābs jūs no parādiem un lielākām izmaksām, kas rodas no kavējuma naudas aprēķina.

Dauzi cilvēki izmanto šīs iespējas saņemt bezprocentu kredītu tā, ka aizņemas katrā iestādē vienu reizi un tad aizņemas citur. Šāda rīcība ir izdevīga tad, ja reti aizņematies, jo varat nemaksāt procentus tajā retajā reizē ja kredīts ir nepieciešams. Tajā pašā laikā, jūs iesaistāties attiecībās ar daudziem aizdevējiem, jūs radāt sliktu ieradumu aizņemties, tas viss var novest pie ļoti nopietnām problēmām. Vienmēr ir jāatceras, ka kredīts nav nekas slikts, bet tas ir jāņem tikai tad, kad ir pārliecība par tā atmaksu un tas ir nepieciešams.

Kredīts bez procentiem ir ļoti izdevīgs, bet tā ir reklāmas akcija. Šis uzņēmums piedāvā jums šo iespēju ar mērķi, lai jūs aizņemtos atkal un bieži vien, tā arī notiek. Šādos brīžos aizdevēji jau sāk pelnīt, bet arī mums tas var būt izdevīgi, jo pie nākamajiem aizdevumiem ir iespējams saņemt lielākas naudas summas. Ir ļoti svarīgi ņemt vērā ka tā ir reklāma, mārketinga paņēmiens jaunu klientu pievilināšanai ne viss īpašs piedāvājums kas paredzēts tieši jums. Ja to ņemat vērā un izmantojat tikai īstas vajadzības gadījumā, varat to izmantot savās interesēs, samazinot riskus līdz minimumam.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *