Uzticamākais Latvijā jau 3 gadus pēc kārtas

Vivus.lv – uzticamākais nebanku aizdevējs Latvijā jau 3 gadus pēc kārtas! Vivus.lv ātrie kredīti jeb patēriņa kredīti būs piemēroti īsa vai vidēja termiņa vajadzībām.

Vivus.lv – uzticamākais nebanku aizdevējs

Izvēlieties uzticamu aizdevēju, bet dariet to atbildīgi!

Lielākās atšķirības aizdevēju piedāvājumos

Procentu likmēs un komisijas maksu apjomos,

Pirmās iemaksas apjomā jeb tajā, cik procentuāli liela aizdevuma summa tiek piedāvāta mērot pret ieķīlātā īpašuma vērtību.

Birokrātisko formalitāšu daudzumā.

Salīdzinot aizdevēju ilgtermiņa piedāvājumus, tieši iepriekš minētajiem punktiem būt jāpievērš vislielākā uzmanība.

Neatkarīgi no tā, vai Jūs gatavojaties iegādāties jaunu automašīnu vai īpašumu, ir ieteicams iepazīt uzņēmumu, kā arī tā konkurenci, lai palīdzētu atrast labāko piedāvājumu. Šāda prakse ir ideāla ilgtermiņa kredītu biznesā. Kad Jūs skaidri zināt, ka ir negodīgi aizdevēji, Jums ir tie jāizsijā un jāatrod tie, kas ir godīgi un atbildīgi.

Aizdevumu salīdzināšanu visērtāk veikt KreditsSMS.lv internetā, tādā veidā ietaupot laiku un piekļūstot visai nepieciešamajai informācijai. Izvēloties aizdevēju noteikti pievērsiet uzmanību šī brīža akcijām, kas ļaus aizņemties izdevīgāk un ietaupīt līdzekļus nepārmaksājot par ilgtermiņa kredītu.

Vivus.lv ir vadošais nebanku kredītu aizdevējs Latvijā. Vivus.lv izsniedz ātros patēriņa kredītus no 50 līdz 1500 erio bez ķīlas un galvojuma piesaistes. Vivus.lv piedāvā kredīta atmaksas termiņu no 1 līdz 24 mēnešiem. Tiek vērtēti klienta ienākumi, kredītvēsture, vecums (20-75) un maksātspēja, kad runājam par summām. Aizņemieties atbildīgi!

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *