Uzticams aizdevējs

Uzticams aizdevējs ir viens no izdevušos kredītsaistību pamatakmeņiem. Mūsdienu aizdevumu tirgus ir pārsātināts gan ar banku, gan nebanku aizdevējiem, kas cenšas pievērst potenciālā klienta uzmanību, taču ne vienmēr vilinošie reklāmu saukļi vai e-pastos izteiktie piedāvājumi darbojas arī reālajā dzīvē.

Lai nenāktos vilties aizdevēja piedāvājumā un saskarties ar Jums neizdevīgiem aizdevuma līguma nosacījumiem, noteikti pievērsiet uzmanību tam, vai izvēlētais aizdevējs ir uzticams un drošs, tādejādi pasargājot sevi no negatīvas pieredzes un vienojoties drošās un abpusēji izdevīgās kredītsaistībās.

Kā atpazīt uzticamu aizdevēju?

SMS kredīts internetā

Ja starp vārdiem uzticams un drošs liekam vienādības zīmi, tad viena no galvenajām uzticama aizdevēja pazīmēm ir tā darbības legālums un caurspīdīgums. Aizdevēji, kas saņēmuši valsts izsniegtu licenci patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai, kā Vivus.lv, Credit24, Ferratum bank un citi, darbojas atbilstoši Latvijas valsts likumdošanai un tiek kontrolētu no atbildošo iestāžu puses, līdz ar to var tikt uzskatīti par salīdzinoši drošiem. Tāpat par papildus uzticības zīmi varētu uzskatīt aizdevēja piedalīšanās dažādās kredītdevējus apvienojošās organizācijās un apvienībās, kas tiem uzliek papildus pienākumus pret klientu un tam sniegtajiem pakalpojumiem.

Svarīgs ir ne tikai aizdevēja piedāvātais pakalpojumus un tā nosacījumu izdevīgums, bet arī nodrošinātais klientu serviss un tā pieejamība. Svarīgi, lai aizdevējs būtu sasniedzams ne tikai brīdī, kad tiek parakstīts aizdevuma līgums, bet arī vēlāk, kad kredītsaistības jau stājušas spēkā. Ikvienu kredītsaistību laikā pastāv iespēja saskarties ar finansiālām grūtībām un nonākt iepriekš neparedzētās situācijās, kas nereti traucē veikt kredīta maksājumus vai vienkārši rada vairākus, ar finansēm saistītus jautājumus, uz kuriem nākas meklēt atbildes. Svarīgi, lai šāda veida situācijās Jūs varētu sazināties ar savu aizdevēju un rast kopīgu risinājumu vai vienkārši saņemt konsultāciju par Jums interesējošo jautājumu.

Kur meklēt aizdevēju?

Visvienkāršākais un ātrākais veids, kā atrast sev piemērotāko un uzticamāko aizdevēju, ir meklējot to tepat internetā. Interneta vidē vienuviet ir apkopota informācija par visiem Latvijā un pasaulē strādājošiem aizdevējiem un to piedāvājumiem, līdz ar to pastāv iespēja tos salīdzināt, un izdarīt izvēli par labu sev tīkamākajam un uzticamākajam aizdevējam.

Kā palīgu aizdevēju piedāvājumu salīdzināšanai var izmantot šim nolūkam speciāli izstrādātās salīdzināšanas tabulas, kurās apkopota informācija par populārākajiem un izdevīgākajiem aizdevējiem un to piedāvājumiem. Dažādos interneta portālos, kā arī aizdevēju mājas lapās var atrast klientu atsauksmes par konkrēto aizdevēju un tā piedāvājumu.

Noformējot kredītu pie Vivus vai citur, ņemiet vērā, ka arī Jums, kā kredītņēmējam ir savi pienākumi, kas iekļauti aizdevuma līgumā, kā arī Jūs uzņematies atbildību par savu pienākumu nepildīšanu, līdz ar to, pirms aizdevuma līguma slēgšanas izvērtējiet savas iespējas kredītu atdot iepriekš noteiktajā laikā un ievērot maksājumu kārtību par kādu savstarpēji būsiet vienojušies.

Aizņemieties atbildīgi!

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *