Vai ātrais kredīts ir īstermiņa kredīts?

Ātrais kredīts

Ātrais kredīts ir īstermiņa kredīts, kas tiek piešķirts aizņēmējam, kuram ir nepieciešami papildus naudas līdzekļi starp algas dienām. Kredīta procentu likmes parasti svārstās starp 10-30 procentiem un tā termiņš vairumā gadījumu parasti ir četras nedēļas, lai gan to var pagarināt pēc pieprasījuma tik reizes, cik nepieciešams.

Parasti ir sagaidāms, ka šie kredīti tiks atmaksāti nākamajā aizņēmēja algas dienā (lai gan daži uzņēmumi piedāvā garākus kredītu atmaksas periodus). Šie kredīti dažkārt tiek dēvēti arī par naudas avansiem, jo tie būtībā darbojas kā avanss no algas, ko aizņēmējs saņem.

Kāpēc ātrie kredīti ir populāri

Ātrie kredīti ir populāri aizdevēju vidū, jo tie sniedz ievērojamu peļņu, kas gūta īsā laika posmā. Kredīta summas parasti ir nelielas.

Fakts, ka ātrajiem kredītiem internetā ir liels pieprasījums, ir kļuvis acīmredzams. Var būt daudz finanšu ārkārtas situāciju, ko cilvēks spēj izjust starp algas dienām. Šie īstermiņa kredīti palīdzēs mazināt finansiālo slogu uz to cilvēku pleciem, kuri saskaras ar steidzamām finanšu ārkārtas situācijām.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *